Skup aut

Sprzedaż części

Skup samochodów
używanych

Szybka i wygodna transkacja

ikona auta z symbolem dolara nad sobą

SKUP AUT

ikona złomowania pojazdu

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

ikona silnika

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

KUPIMY TWOJE AUTO ZA GOTOWKE

Kupimy Twój używany samochód za gotówkę! Nasz Skup Samochodów Używanych już od ponad 30 lat zajmuje się skupem aut, zarówno sprawnych, jak i powypadkowych oraz tych, które nadają się już tylko na części.

Sprzedając nam auto nie musisz martwić się o rękojmię, czy gwarancję na sprzedawany pojazd. Już na wstępie zrzekamy się prawa do roszczeń związanch z wadami ukrytymi!

Płatność gotówką od ręki to dodatkowy atut naszej oferty. Skontaktuj się z nami już dziś i sprzedaj swoje auto szybko i bezproblemowo.

zdjęcie liścia

Dlaczego warto skorzystać z usługi skupu samochodów używanych?

Płatność gotówką lub przelewem

Odzyskaj szybko i wygodnie pieniądze za swój stary samochód. W zależności od Twoich preferencji zapłacimy gotówką lub przelewem.

Minimum formalności

Staramy się spełnić oczekiwania klientów i odkupić auto w jak najkrótszym czasie. Dostarczymy odpowiednie dokumenty pod wskazany przez ciebie adres, całkowicie za darmo.

Indywidualnie ustalana wycena

Specjaliści ze skupu, telefonicznie dokonają wyceny pojazdu i zaproponują najlepszą z możliwych opcji. Jesteśmy otwarci na negocjacje, dlatego nasi Klienci finalnie są zawsze zadowoleni z transakcji.

Darmowy transport

Oferujemy kompleksową usługę transportu, w ramach której nasz kierowca odbierze twoje auto z dowolnego miejsca bez względu na jego stan (uszkodzenia lub brak części).

Zaświadcenie o demontażu

Otrzymasz od nas dokumenty, dzięki którym sprawnie wyrejestrujesz swój samochód i odzyskasz niewykorzystane składki na ubezpieczenia OC, a także podatek drogowy w przypadku samochodu dostawczego powyżej 3500 kg.

Oszczędność czasu

Nie musisz tracić czasu na szukanie kupca swojego samochodu. Nasz auto skup działa 24 h /na dobę! Sprzedasz swoje auto szybko i sprawnie, niezależnie od tego gdzie się właśnie znajdujesz.

  Jak skorzystać ze skupu samochodów używanych?

 • 1

  Aby skorzystać ze skupu samochodów używanych zadzwoń lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.

 • 2

  Kupimy Twoje auto bez względu na stan techniczny. Masz problem z dokumentacją? Zadzwoń! Wszystkie szczegóły załatwimy w kilka minut.

 • 3

  Po ustaleniu i akceptacji wyceny, nasz kierowca przyjedzie po odbiór Twojego auta lawetą, całkowicie za darmo. Na miejscu dopełni za Ciebie wszystkich formalności.

 • 4

  Otrzymasz natychmiast gotówkę do ręki lub przelew na konto. Szybko i bezproblemowo sprzedasz swój samochód!

SKUP AUT NA CZĘŚCI SAMOCHODOWE

Działając jako skup aut używanych, staramy się odzyskiwać sprawne części z naszych pojazdów, które mogą być wykorzystane przez innych kierowców. Sprzedajemy części do samochodów osobowych, ciężarowych i innych, które można odebrać osobiście w naszej siedzibie lub znaleźć na platformach internetowych, takich jak Allegro i OLX. Dążymy do zapewnienia najlepszych cen na rynku części używanych. Gwarantujemy wysyłkę w 24 h!

SKUP AUT NA ZŁOM

Oferujemy usługi złomowania aut na Dolnym Śląsku i w okolicach. Odbierzemy Twój samochód niezależnie od jego stanu, czy modelu i przeprowadzimy jego złomowanie. Demontaż pojazdu przeprowadzamy na terenie naszej firmy, a sprawne części samochodowe odsprzedajemy dalej. Dbamy o bezpieczeństwo utylizacji i recyklingu, dlatego gwarantujemy złomowanie nawet ciężkich maszyn, dbając o ochronę środowiska.

Wypełnij krótki formularz, aby poznać wycenę swojego auta


  zdjęcie przedstawiające kasację aut

  Poznaj opinie naszych Klientów o skupie aut

  znacznik
  Pan Marek, Wałbrzych

  Nigdy wcześniej nie korzystałem ze skupu aut i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest to profesjonalna i rzetelna firma, która oferuje dobre ceny bez stosu formalności. Płacą gotówką lub przelewem na konto, dzięki czemu szybko otrzymałem pieniądze za swój samochód. Warto skorzystać z usług tej firmy, jeśli chcesz szybko sprzedać swoje auto.

  znacznik
  Pani Anna, Strzegom

  Wstępną wycenę poznałam już przez telefon. Zaledwie po jednym dnu zabrali mój stary samochód, a po chwili już miałam pieniądze na koncie. Szybko i bezproblemowo, bardzo polecam!

  FAQ - Pytania i odpowiedzi

  1. Dlaczego warto oddać auto do skupu?

  W momencie kiedy nie opłaca się ponosić kosztów związanych ze swoim samochodem, który jest stary, uszkodzony, czy też powypadkowy warto pomyśleć o profesjonalnym skupie samochodowym. Sprzedaż takiego auta bywa problematyczne i niełatwo znaleźć na niego kupca. W naszym skupie przyjmujemy każdy pojazd, a transakcja jest szybka i bezpieczna.

  2. Czy opłaca się sprzedać samochód do skupu?

  Nasz auto skup pozwala szybko i bezproblemowo pozbyć się starego auta, bez konieczności szukania kupca na własną rękę. Oferujemy dobre ceny po wcześniejszych negocjacjach i oględzinach samochodu. Dodatkowo zdejmujemy z klienta koszt związany z transportem.

  3. Czy skup przyjmuje każdy samochód?

  Każdy skup ma swoje własne kryteria, które musi spełnić auto, aby zostało przyjęte. Naszą firmę wyróżnia elastyczność, co oznacza, że przyjmiemy każdy pojazd bez wyjątku. Specjalizujemy się w skupie aut zarówno osobowych, jak również dostawczych, ciężarowych, oraz maszyn.

  4. Czy samochód musi być sprawny przed oddaniem go do skupu?

  Nie, jesteśmy zdecydowani kupić twoje auto bez względu na jego stan techniczny. Do naszego skupu możesz oddać auto powypadkowe, uszkodzone w wyniku np. kolizji drogowej, całkowicie zniszczone wskutek pożaru lub zatopienia, auta zużyte i wyeksploatowane, oraz takie, które nie przeszły przeglądu.

  5. Jakie dokumenty są potrzebne do oddania auta?

  Aby przyjąć twój samochód do naszego skupu zgodnie z prawem potrzebujemy następujących dokumentów: dowód rejestracyjny, dowód osobisty, kartę pojazdu, tablice rejestracyjne, dokument potwierdzający ubezpieczenie samochodu.

  zdjęcie liścia zdjęcie liścia