Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Jedlina Zdrój

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Sprzedaj swój samochód bez wychodzenia z domu i zbędnych kosztów. Niezależnie czy masz auto powypadkowe, stare, zniszczone lub wymagające napraw – kupimy od Ciebie każdy pojazd izałatwimy wszystkie formalności! Skup aut Jedlina Zdrój specjalizuje się w skupie samochodów od ponad 30 lat, co daje naszej firmie przewagę w postaci bogatego doświadczenia. Wybierz skup samochodów za gotówkę – zadzwoń, wypełnij formularz lub umów się na bezpłatną wycenę!

W ramach naszych usług, klienci mogą liczyć na:

 • darmową, rzetelną wycenę samochodu na etapie konsultacji,
 • bezpłatny dojazd i odkup samochodu spod wskazanego adresu,
 • wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające sprzedaż auta lub jego demontaż,
 • pieniądze od ręki (gotówką lub przelewem),
 • profesjonalną obsługę na każdym etapie transakcji.
 • Skup aut powypadkowych Jedlina Zdrój

  Każdemu kierowcy może przytrafić się wypadek lub kolizja. Jeżeli naprawa uszkodzonego samochodu przestaje się opłacać, nie czekaj. Wybierz Skup samochodowy Jedlina-Zdrój i pozbądź się problemu. Przyjedziemy i odbierzemy Twoje auto ze wskazanego miejsca własną lawetą, a Ty otrzymasz do ręki gotówkę. Wszystko legalnie i zgodnie z prawem. W przypadku szkody całkowitej proponujemy kasację w naszej autoryzowanej stacji demontażu pojazdów. Oferujemy pełen zakres usług złomowania wraz z dokumentem poświadczającym kasację. Twój powypadkowy samochód nie musi spędzać Ci snu z powiek, postaw na sprawdzoną firmę, która zajmie się problemem.

  Jakich pojazdów poszukujemy do auto skupu?

  Nie mamy wymagań dotyczących skupowanych pojazdów. Tak naprawdę możesz nam sprzedać każde auto, w każdym stanie, którego już nie potrzebujesz lub nie wiesz co z nim zrobić. Do naszego skupu przyjmujemy auta używane w dobrym stanie, powypadkowe, po szkodzie całkowitej, pojazdy dostawcze, samochody ciężarowe, a nawet terenowe i maszyny rolnicze. W każdym przypadku stawiamy na uczciwe ceny skupu. Oferujemy darmowe usługi transportu samochodu z miejsca skupu i do siedziby naszej firmy. Przygotujemy komplet odpowiednich dokumentów i płacimy za samochód na miejscu!

  Kasacja pojazdów Jedlina Zdrój

  Możesz całkowicie legalnie i bez szkody dla otoczenia wycofać swoje auto z eksploatacji. Przeprowadzamy proces złomowania samochodów w uprawnionym do tego miejscu i działamy zgodnie z ustawą o ochronie środowiska. Auto kasacja Jedlina Zdrój to wybór dla osób, które chcą przeznaczyć swój stary, zniszczony samochód na złom i zaoszczędzić na składkach OC. Decydując się na złomowanie pojazdu, dbasz nie tylko o swój portfel, ale również o naturę. W procesie demontażu pozbywamy się szkodliwych substancji, które mogłyby zanieczyścić glebę.

  Wybierając złomowanie aut Jedlina Zdrój, otrzymujesz:

 • darmową wycenę pojazdu,
 • auto recykling w bezpiecznych warunkach,
 • szybki termin realizacji,
 • bezpłatny transport auta z miejsca odbioru do naszej siedziby,
 • gotówkę do ręki
 • zaświadczenie do Wydziału Komunikacji, które należy złożyć przy wyrejestrowaniu pojazdu

 • Części do samochodów osobowych i innych

  W naszej firmie nic się nie zmarnuje. Odzyskujemy sprawne części motoryzacyjne, elementy karoserii, metalu i inne materiały wykorzystywane do dalszej obróbki lub sprzedaży. Skup pojazdów Jedlina Zdrój posiada w swoich zasobach części motoryzacyjne wielu popularnych marek i modeli aut, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarantujemy najlepsze ceny auto części w powiecie wałbrzyskim!
  Szukasz części zamiennych do swojego samochodu? Sprawdź nasze aukcje na Allegro i OLX, gwarantujemy wysyłkę już w 24 h!