Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Wiązów

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Wymień swój stary samochód na gotówkę! Prowadzimy skup aut i sprzedaż auto części w miejscowości Wiązów i okolicach! Możemy zaproponować konkurencyjną stawkę za Twój samochód i wypłacić natychmiast pieniądze do ręki. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, a w obrębie naszych usług mamy kompleksową auto kasację, skup samochodów całych, powypadkowych oraz uszkodzonych w wyniku pożaru, zalania lub próby kradzieży. Nasi pracownicy dokonają rzetelnej wyceny i klasyfikacji pojazdu, a następnie odbiorą pojazd z dowolnego miejsca. Przygotujemy wymaganą dokumentację, która potwierdzi legalną sprzedaż auta lub kasację.

Skup samochodów używanych Wiązów

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów, bez względu na ich stan – używanych, powypadkowych, spalonych, zalanych lub do całkowitej kasacji. Działamy na rynku motoryzacyjnym od 30 lat i co roku obsługujemy około kilka tysięcy klientów, którzy zaufali nam w sprzedaży swojego pojazdu. Wszystko robimy zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania i recyklingu pojazdów, co pozwala nam działać w trosce o ochronę środowiska. Dzięki temu, możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe i całkowicie bezpłatne usługi skupu samochodów, ale też złomowania. Działamy w branży od lat i cieszymy się uznaniem wśród liderów w branży. Jesteś zainteresowany? Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Skup aut powypadkowych Wiązów

Nasza oferta skierowana jest do kilku grup klientów. Pierwsza z nich to osoby, które chcą sprzedać swój samochód w dobrym stanie, w tym auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Druga grupa to osoby, które posiadają uszkodzone, powypadkowe lub całkowicie zniszczone pojazdy. Dysponujemy własnymi środkami transportowymi, które poradzą sobie z każdym ładunkiem i w każdych warunkach. Wcześniej dokonujemy wyceny pojazdu oraz przygotowujemy dokumentację potwierdzającą jego sprzedaż lub przekazanie do kasacji, a na miejscu u klienta wypłacamy gotówkę lub przelew na konto. Na koniec odtransportowujemy pojazd i żegnamy zadowolonych klientów!

Dla klientów, którzy chcą znaleźć brakujący element do swojego samochodu, oferujemy sprzedaż części używanych. Rocznie demontujemy około 2500 pojazdów co pozwala nam stworzyć bardzo bogatą ofertę używanych części do niemal wszystkich popularnych marek samochodów. Można je kupić bezpośrednio na terenie firmy lub za pomocą aukcji internetowych ALLEGRO lub OLX.

Już teraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby omówić szczegóły dotyczące zlecenia.

Złomowanie pojazdów Wiązów

Nasz auto skup działa również w oparciu o pozyskiwanie pojazdów do złomowania. Aby skorzystać z tego typy usług, możesz odwiedzić nas osobiście, zadzwonić lub skontaktować się za pomocą maila. Nasz pracownik ustali z Tobą potrzebne informacje dotyczące miejsca odbioru pojazdu i terminu. Zadbamy wspólnie o najlepszą możliwą wycenę Twojego samochodu, którą wykonamy całkowicie za darmo!

Kiedy już skontaktujesz się z nami, nasi pracownicy ustalą z Tobą wszystkie niezbędne informacje dotyczące miejsca odbioru pojazdu oraz terminu. Następnie sporządzimy odpowiednią dokumentację, którą podpiszemy na miejscu i otrzymasz legalne zaświadczenie o demontażu pojazdu. Po zakończeniu procesu złomowania otrzymasz od nas gotówkę za sprzedany pojazd.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Nie musisz szukać daleko skupu samochodowego, jesteśmy w Twojej okolicy! Znajdź brakujące części do samochodu, sprzedaj auto z zyskiem lub oddaj je do kasacji, całkowicie bezpiecznie i zgodnie z prawem. Zadzwoń, a na pewno uda nam się sprawdzić dla Ciebie najkorzystniejszą z opcji!