Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Kudowa-Zdrój

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

W życiu każdego kierowcy nadchodzi moment, kiedy trzeba rozstać się ze swoim starym samochodem. Skup aut w Kudowie Zdroju to propozycja dla właścicieli pojazdów, którym zwyczajnie ciężko sprzedać swoje auto ze względu na zły stan techniczny pojazdu i zbyt duże koszty naprawy. Skorzystanie z naszych usług to szansa na odzyskanie środków finansowych ze starego auta, szybko i bez dodatkowych formalności. Kupujemy od lat auta w każdym stanie, używane, powypadkowe, oraz takie, które nadają się już tylko do kasacji. Prowadzimy złomowanie pojazdów i sprzedaż części używanych w najlepszych cenach. Podejmując z nami współpracę możesz liczyć na uczciwą wycenę i wsparcie profesjonalistów na każdym etapie skupu.

Jesteś właścicielem pojazdu, który chcesz sprzedać i mieszkasz w Kudowie-Zdroju lub okolicach? Nasz autoskup to idealne miejsce dla Ciebie! Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym. Nasz skup aut jest dla Ciebie otwarty 7 dni w tygodniu. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Mamy duże doświadczenie w skupowaniu samochodów używanych i możemy zaproponować lepszą wycenę niż konkurencja. Złożymy ofertę, której na pewno nie będziesz żałować.

Co jeszcze przemawia za wyborem naszego auto skupu?

 • Darmowa wycena – każdy klient może otrzymać indywidualną wycenę swojego pojazdu. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie lub zadzwonić.

 • Transport do klienta – nie musisz udawać się ze swoim autem na stacje diagnostyczne, bez względu na stan techniczny zorganizujemy transport i przewieziemy samochód do naszej siedziby.

 • Natychmiastowa płatność – działamy szybko i sprawnie jeśli chodzi o wypłatę gotówki. Gwarantujemy przelew, lub gotówkę od ręki tuż po podpisaniu umowy.

 • Skup samochodów używanych Kudowa Zdrój

  Nasz skup samochodowy spełni Twoje oczekiwania i przyjmie różne marki i modele używanych samochodów. Działamy w sposób, który nie obciąża Cię niepotrzebnymi obowiązkami. Skup pojazdów Kudowa Zdrój zapewnia natychmiastową płatność, dzięki której możesz przeznaczyć pieniądze na dowolny cel. Nie ma dla nas znaczenia wiek i stan pojazdu. Kupimy każde auto bez ograniczeń – osobowe, dostawcze, ciężarowe. Specjalizujemy się w skupie używanych samochodów od ponad 30 lat, oferując klientom bardzo atrakcyjne ceny, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Na koniec transakcji podpisujemy umowę kupna-sprzedaży i rozstajemy się z zadowolonymi klientami, którzy polecają nas swoim znajomym.

  Złomowanie aut Kudowa Zdrój

  W zakresie naszej działalności jest również skup samochodów na złomowisko. Oznacza to, że możesz oddać auto na złom i odebrać odpowiednie zaświadczenie, które upoważnia do wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji, odzyskania składek na ubezpieczenie OC lub podatku. Złomowanie pojazdów prowadzimy tylko w przypadku faktycznej potrzeby i wnikliwych oględzin. Sprzedaż samochodu na auto złom jest korzystne z punktu widzenia środowiska i recyklingu, a odzyskane części są przekazywane do sprzedaży dla innych kierowców. Jako profesjonalna firma dbamy o to, aby złomowanie i skup odbywały się na jasnych zasadach. Przygotujemy dla Ciebie wycenę, a następnie po dopełnieniu formalności odbierzemy samochód spod Twojej posesji bezpłatnym transportem, zwalniając cenną przestrzeń. Po całej procedurze otrzymasz gotówkę za sprzedaż auta i pozbędziesz się problemu.

  Sprzedaż części i skup samochodów Kudowa Zdrój

  Skup samochodów Kudowa-Zdrój to miejsce, gdzie nie tylko możesz sprzedać swoje auto. Oferujemy również sprzedaż części samochodowych, które na miejscu możesz sprawdzić lub zamówić przez internet. Jesteśmy dostępni na Allegro i OLX i oferujemy wysyłkę już w 24 h.