Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Dzierżoniów

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Twój samochód jest w kiepskim stanie, a jego naprawa jest niemożliwa? Nie wiesz gdzie dokładnie w swojej lokalizacji szukać miejsca, w którym możesz go sprzedać z zyskiem? Według naszego prawa najbezpieczniej i najszybciej będzie oddać pojazd do autoryzowanego skupu. Możesz to zrobić od ręki za pośrednictwem naszej Stacji Demontażu Pojazdów dla osób z Dzierżoniowa i okolic! Dowiedz się jak legalnie pozbyć się swojego starego auta, oraz co możemy Ci zaoferować.

Skup samochodów to działalność, którą prowadzimy od 30 lat, oferując naszym klientom najlepsze ceny i gotówkę od ręki. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, dojedziemy pod wskazany adres i kupimy Twoje używane auto bez zbędnych formalności, oferując najlepsze ceny w okolicy.

Autokasacja Dzierżoniów - jakie korzyści?

 • Szybka i bezpłatna wycena pojazdu – dobrze wiemy, że chcesz sprzedać auto w uczciwej cenie, dlatego jesteśmy firmą nastawioną na negocjacje. Zadzwoń do nas, a na pewno dogadamy się co do wartości twojego auta – płacimy gotówką na miejscu.

 • Demontaż pojazdów zgodnie z prawem – dokładamy starań, aby rozstanie się z pojazdem przebiegało zgodnie z prawem i procedurami. Działamy profesjonalnie i wydajemy zaświadczenie o kasacji, które będzie upoważniało do wyrejestrowania auta i odzyskania OC.

 • Transport aut Dzierżoniów – nie ma znaczenia jak daleko mieszkasz, dojedziemy w każde wskazane miejsce w obrębie miasta Dzierżoniów i okolic. Za darmo odbierzemy każde auto i przewieziemy je do naszego skupu.

 • Złomowanie pojazdów - Dzierżoniów

  Nie zastanawiaj się nad tym, czy Twoje auto nadaje się do skupu. Przyjmiemy wszystkie pojazdy, które wymagają auto recyklingu. Zajmujemy się demontażem i skupem samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także samochodów używanych, aut powypadkowych i uszkodzonych.
  Nasz skup samochodów w Dzierżoniowie obsługuje legalne złomowanie zgodnie z normami utylizacji i recyklingu. Chcemy, aby demontaż samochodów przebiegał bez uszczerbku dla środowiska naturalnego i bardzo tego przestrzegamy. Oddając swój pojazd w nasze ręce możesz mieć pewność, że usługa kasacji aut jest bezpieczna i ekologiczna.

  Jakich dokumentów potrzebujemy do skupu aut na złom?

  Złomowanie aut Dzierżoniów – to usługa, którą możemy wykonać mając pod ręką kilka dokumentów. Przede wszystkim potrzebne nam będą:

 • dowód rejestracyjny pojazdu,
 • karta pojazdu,
 • tablice rejestracyjne oraz umowa kupna.

 • Dodatkowo należy podać numer VIN w celu potwierdzenia tożsamości samochodu. Na koniec, jeśli w dowodzie rejestracyjnym widnieje dwóch właścicieli, przed przystąpieniem do demontażu konieczna jest pisemna zgoda obu stron.

  Sprzedaż części ze złomowania samochodów

  Skupując samochody na skup, dzięki demontażowi odzyskujemy w pełni sprawne części, które nadają się do dalszej sprzedaży. Mamy to czego szukasz w bardzo atrakcyjnych cenach! Nasz skup samochodów posiada szeroki wybór części do różnych marek i modeli pojazdów. Można sprawdzić działanie poszczególnych elementów przy pomocy fachowców i korzystać z najbardziej atrakcyjnych cen w okolicy.
  Wolisz sprawdzić nasze części online? Prowadzimy sprzedaż w internecie na popularnych platformach jak Allegro, czy OLX. Wystarczy kilka kliknięć, aby poznać ceny za części do używanych samochodów.
  Jeśli zastanawiasz się, czy sprzedać swój samochód naszej firmie – zadzwoń! Oferujemy najlepsze ceny w Dzierżoniowie i w okolicach – na pewno się dogadamy. Porozmawiaj z naszym doradcą już dziś – 730 099 997.