Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Wrocław

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skup aut we Wrocławiu to miejsce, w którym możesz sprzedać swoje używane auto za rozsądną cenę. Nasza firma od ponad 30 lat pomaga w skupie samochodów używanych, starych, czy powypadkowych. Do naszych działań należy również – demontaż pojazdów i utylizacja zgodnie z obowiązującymi przepisami Ochrony Środowiska. Skupujemy wszystkie pojazdy i zapewniamy transport do klienta na nasz koszt.

Możemy pochwalić się doświadczonym personelem, który zapewnia wysoką jakość usług w kasacji aut i służy fachową pomocą w trakcie całego procesu. Pozyskujemy części samochodowe z aut uszkodzonych i prowadzimy ich sprzedaż na terenie całej Polski.

Pomagamy klientom z Wrocławia i okolic podjąć świadomą decyzję o tym, co zrobić ze swoim starym pojazdem. Jesteśmy zainteresowani każdym modelem samochodu, bez względu na jego stan techniczny i gabaryty.

Stare lub powypadkowe auto często zajmuje naszą cenną przestrzeń. Na niezdatny do jazdy samochód ciężko jest znaleźć kupca, czas leci, a koszty utrzymania rosną. Jak temu zaradzić? Nie oddawaj samochodu na pierwszy lepszy złom. W tej sytuacji najlepszą opcją jest profesjonalny auto skup, który z korzyścią dla klienta pozwoli na odzyskanie jak największej części gotówki. Zadbaliśmy o najważniejsze aspekty aby kupić każde auto.

Jakie samochody skupujemy?

Auto kasacja Wrocław – to miejsce, w którym przyjmowane są wszystkie pojazdy. Trafiają do nas auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, oraz maszyny których utylizacja jest problematyczna. W naszej ofercie nie brakuje też aut uszkodzonych i powypadkowych w każdym stanie, po które osobiście przyjeżdżamy bezpłatnym transportem. Wiemy jak ważny jest czas dla naszych klientów, dlatego formalności załatwiamy od ręki, w trakcie dojazdu do klienta.

Zalety złomowania pojazdów we Wrocławiu

Mamy niezbędne doświadczenie, aby zezłomować i skasować samochody. Jesteśmy tam, gdzie klienci najbardziej nas potrzebują, dlatego prowadzimy skup aut uszkodzonych we Wrocławiu, a także innych pobliskich miejscowościach. Oddając swój samochód do auto kasacji Wrocław, masz pewność, że:

 • Samochód został oddany do certyfikowanej stacji demontażu pojazdów i może zostać prawnie wyrejestrowany w Wydziale Komunikacji. To z kolei umożliwia wykreślenie auta z bazy ubezpieczyciela i zwalnia z konieczności opłacania obowiązkowych składek OC.
 • Działamy w zgodzie z ekologią, a kasacja pojazdów odbywa się w trosce o wszystkie detale związane z przepisami o ochronie środowiska.
 • Telefonicznie i od ręki załatwimy wszystkie formalności, dzięki czemu oddanie auta na złom będzie szybkie i opłacalne.
 • Odbiór pojazdu odbywa się na nasz koszt, bez względu na wielkość i stan samochodów oddanych do kasacji.

 • Auto Kasacja - Wrocław

  Wiele osób zastanawia się jak przebiega złomowanie samochodu we Wrocławiu– krok po kroku? W praktyce wygląda to następująco:

 • Przyjmujemy zgłoszenie od klienta (możesz do nas zadzwonić lub wypełnić formularz),
 • Wspólnie ustalamy wycenę pojazdu w oparciu o jego stan, wielkość i ceny rynkowe,
 • Umawiamy się na konkretną datę i godzinę po odbiór samochodów we Wrocławiu,
 • Na miejscu podpisujemy dokumenty potrzebne do skupu,
 • Przewozimy pojazd do siedziby auto skupu Wrocław i tam fachowcy zajmują się demontażem i kasacją
 • Za zezłomowanie samochodu w naszej firmie, klient otrzymuje zapłatę i dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta.

 • Części do samochodów używanych we Wrocławiu

  Najlepsze części używane z pojazdów oddanych na nasz skup są do kupienia zarówno w naszej siedzibie skupu samochodów Wrocław, jak również w internecie. Zapraszamy do kontaktu!