Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Ząbkowice Śląskie

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Jeśli szukasz sposobu na szybką i prostą sprzedaż swojego samochodu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą, która prowadzi skup samochodów zarówno od osób prywatnych, jak i od firm, bez względu na to, czy są to auta osobowe, ciężarowe, czy dostawcze. Oferujemy profesjonalną obsługę od zaraz, pomagamy w załatwieniu formalności związanych ze sprzedażą samochodu i odbieramy go własnym transportem, oferując gotówkę do ręki. Sprzedaj swój samochód sprawdzonej firmie i zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy na terenie miejscowości Ząbkowice Śląskie i w okolicach przez 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami, aby poznać darmową wycenę Twojego auta!

W momencie kiedy naprawa twojego auta zdecydowanie przewyższa jego wartość, nie zastanawiaj się dłużej co z nim zrobić. Odzyskaj swoje fundusze i sprzedaj go do skupu w Ząbkowicach Śląskich! Prowadzimy odkup samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych w każdym stanie technicznym. Nie ma znaczenia, czy twój samochód był powypadkowy, czy też stwierdzono szkodę całkowitą – kupimy go za gotówkę, jeszcze tego samego dnia! Od 30 lat zajmujemy się tego typu transakcjami i dbamy o komfort każdego klienta. Organizujemy transport na własną rękę i skupujemy auta w dobrych cenach, bez zbędnych formalności.

Jak wygląda proces sprzedaży auta do skupu?

Sprzedaż samochodu często wiąże się z koniecznością załatwienia wielu formalności, co może być czasochłonne i frustrujące. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług naszej firmy, czyli skupującej samochody uszkodzone, która pomaga w przejściu przez ten cały proces. Aby uzyskać wycenę swojego samochodu, wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić informacje o swoim pojeździe. Można też zrobić to online poprzez formularz na naszej stronie. W niektórych przypadkach wystarczy krótki wywiad, w innych konieczne są oględziny auta przez naszego specjalistę. Jeśli cena zostanie zaakceptowana przez właściciela samochodu, wystarczy podpisać umowę i okazać dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. Sprzedaż samochodu z pomocą auto skupu jest szybka i prosta, a pieniądze są wypłacane jeszcze tego samego dnia, do ręki w gotówce. To rozwiązanie pozwoli Ci, jako właścicielowi auta zaoszczędzić czas i uniknąć frustracji związanej ze sprzedażą samochodu we własnym zakresie, szukaniem klientów itp.

Auto kasacja - Ząbkowice Śląskie

Oferujemy złomowanie pojazdów w Ząbkowicach Śląskich zgodnie z przepisami prawa. Za atrakcyjne pieniądze możesz w prosty sposób pozbyć się swojego starego, zużytego auta, którego nie opłaca się już naprawiać. Jak to zrobić? Wystarczy zadzwonić do skupu aut w Ząbkowicach Śląskich pod numer 730 099 997 i przekazać informację o swoim pojeździe (jego stanie technicznym, gabarytach itp.) Nasz specjalista dokona bezpłatnej wyceny i po ustaleniu szczegółów zgłoszenia, dojedziemy pod wskazany przez Ciebie adres, odbierzemy auto i przewieziemy je do Stacji Demontażu Pojazdów. Złomowanie aut w naszej siedzibie odbywa się na życzenie klienta, zgodnie ze wszystkimi standardami dotyczącymi ochrony środowiska. Gwarantujemy w pełni legalne zaświadczenie o demontażu, które będzie niezbędne do wyrejestrowania samochodu.

Używane części samochodowe

Nasza firma w wyniku demontażu samochodów pozyskuje wciąż sprawne części motoryzacyjne, które nadają się do dalszej odsprzedaży. W naszym skupie mamy w ofercie części z wielu popularnych marek samochodowych. Sprawdź nasze części z dowolnego miejsca, szybko i wygodnie na Allegro lub OLX. Wysyłamy już w 24 h!