Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Boguszów-Gorce

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Zastanawiasz się jak sprzedać swoje używane auto z zyskiem? Masz już dość niepewnych klientów z portali ogłoszeniowych? Jesteśmy firmą, której szukasz! Odkupimy za gotówkę absolutnie każdy pojazd, bez względu na jego stan techniczny, rocznik, czy widoczną korozję. Sprzedaż Twojego auta może być szybka, a transakcja udana i satysfakcjonująca! Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz na naszej stronie. Dogadamy się z wyceną auta, uzgodnimy termin odbioru pojazdu, a następnie skupimy Twój samochód i zapłacimy Ci od ręki. Nasze usługi transportowe, sporządzenie dokumentacji, odbiór pojazdu i jego wycena jest za darmo! Prowadzimy legalny skup samochodów dla mieszańców miejscowości Boguszów Gorce i innych dolnośląskich miast. Zadzwoń i omówmy wycenę za Twoje auto – 730 099 997.

Skup aut powypadkowych Boguszów-Gorce

Przydarzył Ci się wypadek i nie wiesz co możesz zrobić z samochodem, który jest rozbity lub uszkodzony? Jeżeli naprawa przestała być dla Ciebie opłacalna i myślisz o sprzedaży to jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma od 30 lat prowadzi legalny skup aut powypadkowych. Skupujemy auta po wypadkach, stłuczkach, po szkodzie całkowitej, ale też zniszczone przez pożar lub zalanie. Zapłacimy Ci od ręki za Twój samochód, nieważne czy jest osobowy, dostawczy lub ciężarowy. Przyjedziemy do miejscowości Boguszów-Gorce i odbierzemy auto własną lawetą, za którą nic nie zapłacisz. Otrzymasz za to gotówkę do ręki lub przelew na konto – Ty decydujesz. Zastanawiasz się po co nam stare, zużyte lub powypadkowe auta?
Odzyskujemy z nich części zamienne nadające się do dalszego użytku dla innych pojazdów lub poddajemy procesowi kasacji. W ciągu roku demontujemy około 2500 pojazdów i mamy w tym niemałe doświadczenie. Nasze magazyny są pełne części samochodowych, znajdziesz u nas elementy karoserii, silnika i wnętrza aut wszystkich marek i modeli. Prowadzimy sprzedaż na terenie firmy oraz za pomocą aukcji internetowych ALLEGRO i OLX.

Kasacja pojazdów Boguszów-Gorce

Skup aut Boguszów Gorce działa na terenie powiatu wałbrzyskiego i zajmuje się złomowaniem aut w przeznaczonej do tego stacji demontażu pojazdów. Wszystkie procedury związane z przetwarzaniem pojazdów przeprowadzamy zgodnie z wytycznymi zawartymi w pozwoleniach oraz certyfikatach ustawowych, dlatego kasując u nas auto, wiesz, że działasz zgodnie z prawem. Znajdujemy się w regionie szczególnie dotkniętym degradacją środowiska naturalnego. Od wielu lat prowadzimy kasację samochodów, które stanowią dla niego zagrożenie. Ofertę odkupienia pojazdu w celu jego kasacji kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i firm, które posiadają na zbyciu samochód do złomowania.
Gwarantujemy uczciwą wycenę, transport oraz sporządzenie dokumentacji potrzebnej do złożenia w odpowiednim urzędzie. Za złomowanie samochodu otrzymasz pieniądze w gotówce lub przelewem i zaświadczenie o demontażu potrzebne do wyrejestrowania auta.

Auto skup w Boguszowie Gorcach - najlepsze ceny w regionie!

To, co chcemy Ci zaoferować to najlepsze ceny skupu w regionie. Nie będziesz stratny na swoim aucie, ponieważ skupujemy wszystkie modele pojazdów osobowych i dostawczych od wielu lat. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sprzedaż do skupu, czy też zdecydujesz się na złomowanie, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc.
Nie musisz martwić się również o formalności związane z przekazaniem pojazdu. Nasz zespół zajmie się całą procedurą od ręki, umożliwiając Tobie szybkie i bezproblemowe przekazanie pojazdu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w sprzedaży Twojego pojazdu.