Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Bielawa

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Szybka sprzedaż auta może nie być łatwym zadaniem ze względu na szereg formalności i konieczność znalezienia odpowiedniego klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli takich pojazdów, stworzyliśmy miejsce, w którym oferujemy szybki i skuteczny skup samochodów bez względu na ich stan techniczny, rok, czy przebieg. Zajmujemy się od początku do końca całą transakcją! Wśród naszych usług znajduje się skup aut za gotówkę, złomowanie aut, oraz sprzedaż używanych części samochodowych. Prowadzimy skup aut w Bielawie i innych miastach na terenie Dolnego Śląska. Nie czekaj dłużej na idealnego kupca na swój samochód, sprzedaj go profesjonalnej firmie, która zaoferuje najlepszą cenę w okolicy!

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Otrzymasz uczciwą wycenę za swój samochód niezależnie od tego czy jest uszkodzony, powypadkowy lub wybrakowany. Skupujemy zarówno auta sprawne, jak również w złym stanie technicznym. Po otrzymaniu zgłoszenia i dopracowaniu szczegółów, dojeżdżamy do klienta własnym transportem, zupełnie za darmo. Nie chcemy narażać nikogo na dodatkowe koszty, pracujemy szybko i sprawnie.

Skup samochodów używanych Bielawa

Auto skup Bielawa prowadzi skup samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nie ma dla nas znaczenie wielkość i waga pojazdu – mamy wprawę w skupowaniu nawet dużych maszyn rolniczych. Bierzemy pod uwagę każdy samochód, niezależnie od marki i modelu. W naszym skupie są auta większości producentów, które możemy naprawiać i sprzedawać lub w ostateczności przeprowadzamy kasację.

Kasacja pojazdów - Bielawa

Często okazuje się, że auta po wypadkach lub w wyniku licznych uszkodzeń, czy korozji nie są w stanie wrócić do sprawności. Takie pojazdy przechodzą w naszej firmie pełny demontaż, oraz kasację. Wiemy jak ważne jest dla nas środowisko, dlatego cały proces złomowania przeprowadzamy dbając o wszystkie detale. Nasz zespół to profesjonaliści z doświadczeniem w złomowaniu aut, a nawet wielkogabarytowych maszyn.
To sprawia, że bez uszczerbku na zdrowiu naszej planety, możemy pozbyć się pojazdów nie do odratowania. W wyniku demontażu nic się u nas nie marnuje i jeżeli uda nam się odzyskać sprawne części jesteśmy w stanie je odpowiednio przygotować do sprzedaży. Auto części sprzedajemy w naszym profesjonalnym skupie lub internetowo na Allegro i OLX.

Dlaczego warto wybrać złomowanie samochodów w Bielawie?

Złomowanie pojazdów to usługa całkowicie legalna i bezpieczna, która pozwala właścicielowi pojazdu sprzedać auto i odzyskać zwrot z inwestycji. Jesteśmy firmą, której możesz sprzedać auto i nie marnować wolnego czasu – załatwiamy wszystkie formalności od ręki! Poza oczywistą wygodą w postaci działania w twoich okolicach możemy pochwalić się zadowoleniem klientów i dodatkowymi korzyściami, jakie oferujemy:

  • Darmowa wycena – niezależnie od tego czy jesteś zdecydowany na sprzedaż swojego auta, czy dopiero robisz rozeznanie, możesz liczyć na całkowicie bezpłatną konsultację i wycenę. Możesz sprawdzić cennik i porównać naszą ofertę. Jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne ceny za każdy odkup.
  • Darmowy transport – sprzedaż samochodu w profesjonalnej firmie to brak zmartwień o transport. Jesteśmy gotowi odebrać pojazd z Bielawy i okolic powiatu dzierżoniowskiego.
  • Zaświadczenie o demontażu – otrzymasz do rąk własnych dokument, który uprawni Cię do wyrejestrowania twojego pojazdu i odzyskania składek na oc.

  • Zachęcamy do kontaktu z jedną z największych firm zajmujących się skupem pojazdów w Bielawie. Wystarczy zadzwonić!