Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Lubomierz

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Od 30 lat działamy na rynku motoryzacyjnym, oferując usługi skupu różnego rodzaju pojazdów. Nasza firma specjalizuje się w skupie samochodów całych, powypadkowych oraz zniszczonych np. przez zalanie lub spalenie. W zależności od ich stanu technicznego, poddajemy je albo rozbiórce w celu odzyskania części, albo całkowitej kasacji. Aby pomóc naszym klientom podjąć właściwą decyzję, dysponujemy zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy oferują kompletny zestaw usług.

Zadowolony klient to najlepsza reklama dla naszej firmy. Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, która na ten moment obejmuje skup aut całych i powypadkowych, sprzedaż części oraz auto kasację. Nasi pracownicy to wyszkolony zespół , który po wcześniejszych uzgodnieniach fachowo wykona zlecenie.

Złomowanie pojazdów Lubomierz

Sprawdzając, gdzie jest najbliższy auto złom w Twojej okolicy nie musisz dalej szukać. Kasacja samochodów Lubomierz to firma, w której odkupimy Twój samochód i przeprowadzimy bezpłatną usługę złomowania. Działamy zawsze w trosce o środowisko naturalne!

Oddając w nasze ręce swój stary, rozbity lub inaczej zniszczony pojazd uzyskasz gratisowo jego wycenę, wypłatę gotówki lub przelew i odtransportowanie. Wykonamy też niezbędne przy złomowaniu pojazdu dokumenty dla Wydziału Komunikacji i ubezpieczyciela. Umów się na wizytę w naszej firmie osobiście, zadzwoń lub wyślij maila.

Działamy w pełni legalnie i zgodnie z ustawą o ochronie środowiska naturalnego. Posiadamy dobrze zaopatrzone zaplecze magazynowe, własne specjalistyczne pojazdy transportowe i maszyny recyklingowe. Nad całością czuwa wykwalifikowany personel, który obsługuje Stację Demontażu Pojazdów.

Skup aut powypadkowych Lubomierz

Czasem auto po wypadku nie nadaje się już do dalszej eksploatacji. Nasza firma właśnie takich poszukuje i oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Skupujemy auta powypadkowe w celu odzyskania z nich części nadających się do dalszego użytkowania. Z twojej strony oczekujemy jedynie kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w celu zgromadzenia niezbędnych informacji i ustalenia terminu realizacji zlecenia. Resztę wykona nasz specjalnie przeszkolony zespół pracowników. Nie musisz martwić się o transport, dojedziemy na miejsce zlecenia, dokonamy wyceny pojazdu, wypłacimy gotówkę lub przelew, sporządzimy potrzebną dokumentację i zabierzemy pojazd. Uczciwie, bezpiecznie i bez marnowania czasu.

Skup aut używanych Lubomierz

Chcesz sprzedać swój używany samochód i dobrze na nim zarobić? Nie szukaj kupca na własną rękę! Jesteśmy w stanie atrakcyjnie wycenić pojazd bez względu na jego rocznik, czy ogólny stan techniczny. Auto skup Lubomierz kupi każde auto bez wytycznych odnośnie marki i modelu. Wybieramy samochody używane, samochody uszkodzone, samochody osobowe w każdym stanie i oferujemy najlepsze ceny w powiecie lwóweckim i okolicach. Możesz sprzedać auto i czuć, że dokonałeś właściwej transakcji.

Gwarantujemy dojazd do klienta za darmo i odbiór pojazdu własną lawetą, dlatego aby sprzedać swój samochód nie musisz nawet wychodzić z domu. Niezależnie od tego jaki masz pojazd, czy osobowy, dostawczy lub ciężarowy skontaktuj się z nami i poznaj wycenę! W naszym skupie jest miejsce na każde auto, które wymaga recyklingu, rozbiórki na części lub po prostu naprawy. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, a z kasacji pojazdów odzyskujemy części motoryzacyjne, które również możesz kupić do swojego auta. Wybierz świadomie i podejmij decyzję o sprzedaży auta do skupu w Lubomierzu, a na pewno nie pożałujesz!