Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Bolków

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skupujemy samochody całe i powypadkowe za gotówkę. Mamy 30 lat doświadczenia w branży auto motoryzacyjnej i posiadamy wszystkie zezwolenia do świadczenia usług handlowych oraz recyklingu pojazdów. Jesteśmy transparentni i dajemy Klientowi wybór odnośnie przeznaczenia swojego auta. Ostateczna decyzja odnośnie Twojego samochodu należy do Ciebie, a nasi wykwalifikowani pracownicy ze SKUPU AUT BOLKÓW pomogą Ci w jej podjęciu. Z nami masz gwarancję zadowolenia i satysfakcji z usług, na które się zdecydujesz np. skupu, kasacji, złomowania lub zakupu auto części. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie szybką i atrakcyjną wycenę.

Skup samochodów w Bolkowie oferuje:

 • bezpłatny dojazd do Klienta,
 • darmową wycenę pojazdu,
 • atrakcyjne ceny skupu,
 • dokumenty sprzedaży lub zaświadczenie o demontażu,
 • wypłatę gotówki do ręki,
 • odbiór pojazdu i transport na nasz koszt.

 • Dołącz do grona 2500 zadowolonych klientów rocznie i wybierz profesjonalny SKUP AUT BOLKÓW.

  Kasacja pojazdów Bolków

  Posiadasz rozbity pojazd lub taki, którego przepisy o ochronie środowiska naturalnego nie dopuszczają do dalszej eksploatacji? Zaleceniem w przypadku Twojego samochodu jest oddanie go na złom? Zadzwoń lub napisz do nas, odkupimy Twój uszkodzony pojazd w dobrej cenie! AUTO KASACJA BOLKÓW to sprawdzona firma od 30 lat zajmująca się skupem za gotówkę aut osobowych i innych pojazdów przeznaczonych do kasacji lub rozbiórki. Nasze specjalistyczne lawety pozwalają nam dotrzeć w każde miejsce, a doświadczona obsługa przygotuje pojazd do transportu. Złomowanie aut Bolków to pewność, że legalnie pozbędziesz się swojego starego auta w stacji demontażu pojazdów. Po procesie kasacji, otrzymasz dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz szybko swoje auto w Wydziale Komunikacji i odzyskasz swoje składki na OC.

  Skup aut uszkodzonych Bolków

  Jesteśmy gotowi odkupić wszystkie rodzaje samochodów, w każdym stanie, bez względu na model, rocznik, gabaryty, czy też dokumentację techniczną. Odkupimy auta używane w dobrym stanie, ale też znacznie uszkodzone w celu ich kasacji na legalnym auto złomie. Skup samochodowy Bolków, spełnia wszystkie normy zawarte w ustawach i wytycznych ochrony środowiska. To nasze priorytety, aby działać zgodnie z prawem, a najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Nasz zespół fachowców i jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu! Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy wybór najlepszej opcji w Twoim przypadku. Po wstępnej akceptacji z Twojej strony i uzgodnieniu terminu, gwarantujemy darmowe usługi wyceny, transportu i wszystkich formalności.

  Skup pojazdów używanych na terenie powiatu jaworskiego

  Poszukujemy samochodów używanych na terenie Bolkowa i całego powiatu jaworskiego. Gwarantujemy najlepsze ceny na jakie nie trafisz nigdzie indziej. Prowadzimy skup aut uszkodzonych i powypadkowych, dostawczych, a nawet ciężarowych, na które trudno znaleźć kupca. Jesteśmy gotowi dojechać do klienta bez obciążania go kosztami transportu. Z demontażu samochodów odzyskujemy części, które później przygotowujemy do sprzedaży. Kierujemy się ideą zero waste, co oznacza, że nasze działania są skupione na minimalizowaniu strat dla środowiska.

  AUTO SKUP Bolków to także magazyny pełne używanych części zamiennych wszystkich marek i modeli samochodów, które można obejrzeć i kupić na terenie firmy lub w internecie. Znajdziesz nas także na aukcjach Allegro i OLX, a zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24h po transakcji. Zadzwoń teraz i postaw na drugie życie swojego aut – 730 099 997!