Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Świdnica

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Musisz rozstać się ze swoim samochodem, ale nie wiesz jak to zrobić w pełni legalnie? Wypadek, szkoda całkowita stwierdzona przez ubezpieczyciela i nadszedł czas na poszukanie auto kasacji. Pomimo szczerych chęci, Twój pojazd nie nadaje się już do użytku, a naprawa zdecydowanie przestaje być opłacalna. Znasz to z doświadczenia? Nie szukaj dłużej miejsca, gdzie możesz oddać sprzedać swoje auto szybko i bezpiecznie – jesteśmy w Twojej okolicy! Przekaż auto do skupu samochodów w Świdnicy i odbierz za nie gotówkę.

Szybko i sprawnie wycenimy twoje auto i dostarczymy odpowiednie dokumenty od ręki. Nie musisz się martwić o transport – jesteśmy gotowi dojechać do Ciebie za darmo. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej i poznać wycenę.

Za naszą firmą przemawiają lata doświadczenia, bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny. Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

 • Otrzymasz od nas indywidualną wycenę – zgodną ze stanem pojazdu i cenami rynkowymi. Skupujemy wszystkie auta używane – auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, oraz maszyny w każdym stanie technicznym, całkowicie uszkodzone i zniszczone.

 • Sprzedasz swoje auto bez wychodzenia z domu – zdajemy sobie sprawę, że dojazd do klienta, lub do auto skupu może być problematyczny, dlatego zapewniamy transport i odbiór każdego auta całkowicie za darmo. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin, a nasz kierowca przyjedzie z lawetą i wszystkimi dokumentami pod wskazany adres. Gwarantujemy gotówkę od ręki.

 • W pełni legalny demontaż pojazdu – jako firma z 30 letnim doświadczeniem, działamy na rynku profesjonalnie, dostarczając naszym klientom w pełni legalne zaświadczenia o kasacji. Dzięki temu odzyskasz swoje składki na oc lub podatek na pojazd powyżej 3500 kg.

 • Złomowanie aut - Świdnica

  Oferujemy całkowite złomowanie pojazdów w Świdnicy i okolicach, dzięki czemu nie musisz martwić się o szukanie najbliższych stacji demontażu pojazdów. Zezłomujemy każdy pojazd po wcześniejszej rozbiórce części używanych i usunięciu wszystkich płynów i podzespołów. Zależy nam na odpowiednim recyklingu pojazdów, które do nas docierają niezależnie od tego czy to auto ciężarowe, osobowe i dostawcze. Skup złomu odbywa się w pełni legalnie, a nasza Stacja Demontażu Pojazdów jest autoryzowana.

  Kiedy oddać pojazd do złomowania w Świdnicy?

  Nasze usługi dedykujemy wszystkim osobom, które z jakiegoś powodu muszą pozbyć się niesprawnego pojazdu. Jeżeli Twój samochód jest zniszczony i niezdatny do bezpiecznej jazdy lub po prostu jego naprawa jest nieopłacalna – możesz odzyskać część pieniędzy sprzedając auto do skupu aut używanych w Świdnicy. Przeprowadzimy procedurę kasacji na terenie naszej firmy i przyjmiemy auto w każdym stanie bez względu na jego wagę.

  Co zrobić po kasacji pojazdu?

  Po kasacji samochodu ważne jest, aby w ciągu 30 dni wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji. Jest to poręczenie, że stacja złomowania oficjalnie usunęła samochód z rejestru pojazdów i że nie jesteś już zobowiązany do płacenia podatków drogowych lub innych związanych z tym opłat. Nasz auto skup w Świdnicy – wystawia oficjalne dokumenty.

  Oferujemy skup i sprzedaż części samochodowych

  W procesie złomowania starych samochodów używanych, ale również tych po szkodzie pozyskujemy wciąż sprawne i nadające się do użytku części motoryzacyjne. Jeżeli szukasz w miejscowości Świdnica części do swojego samochodu w niskich cenach – zadzwoń do nas! 730 099 996 Chcesz przejrzeć nasze oferty? Sprzedajemy też na Allegro i OLX!