Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Kamienna Góra

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Chcesz błyskawicznie sprzedać swoje używane auto? Skup samochodów Kamienna Góra specjalizuje się w pozyskiwaniu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn. Oferujemy natychmiastowy zakup od klienta i organizujemy transport lawetą na nasz koszt. Zajmujemy się skupem wszystkich marek i modeli samochodów, bez względu na ich stan i gabaryty np. auta uszkodzone, powypadkowe, bez ważnego przeglądu technicznego, oraz z uszkodzonym mechanizmem.Oferujemy też bezpłatną auto kasację, złomowanie pojazdów, oraz sprzedaż części zamiennych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Skupujemy każde auto z Kamiennej Góry i okolic. Usługa skupu samochodów jest przeznaczona dla każdego, kto chce szybko pozbyć się swojego auta, którego np. naprawa jest nieopłacalna. Kupujemy samochody w różnym stanie: zarówno sprawne, jak i te wymagające naprawy lub kasacji.

Skup samochodów Kamienna Góra - co możemy Ci zaoferować?

 • Darmowa wycena – oddając swój samochód do naszego auto skupu, otrzymujesz określoną ilość gotówki od ręki. Wspólnie przez telefon ustalimy wartość pojazdu i zaproponujemy odpowiednią wycenę. Jako profesjonalna firma zależy nam na tym, aby obie strony były zadowolone, dlatego proponujemy najlepsze ceny w okolicy!

 • Zaświadczenie o demontażu – otrzymasz od nas zaświadczenie, które będzie potrzebne do wyrejestrowania pojazdu z Wydziału Komunikacji i otrzymania niewykorzystanych składek na OC lub podatku od pojazdu powyżej 3500 kg.

 • Zabierzemy Twoje auto za darmo – transport i formalności leżą po naszej stronie, dzięki czemu za darmo przyjedziemy pod wskazany adres z lawetą i odpowiednimi dokumentami. Transakcja przebiega szybko i wygodnie.

 • Złomowanie aut - Kamienna Góra

  Zajmujemy się skupem pojazdów, które są niezdatne do bezpiecznej jazdy i nadają się dziś jedynie do złomowania. Za oddanie takiego auta do naszego skupu otrzymasz określoną kwotę. Wcześniej ustalimy cenę w oparciu o rynkowe stawki i stan pojazdu, a następnie odbierzemy twoje auto na nasz koszt lawetą.

  Kasacja pojazdów - Kamienna Góra

  W naszej firmie stawiamy na szybką i bezpieczną rozbiórkę pojazdów, oraz prawidłowy recykling, który nie zagraża środowisku. Dopełnienie wszystkich formalności odbywa się na miejscu, lub pod adresem, który wskaże klient. Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w skupie aut w Kamiennej Górze, a nasze usługi złomowania są szybkie i bezpieczne.

  Używane części na auto handel

  Bardzo często ze starych samochodów używanych, lub po prostu aut uszkodzonych i powypadkowych jesteśmy w stanie odzyskać kilka wciąż sprawnych części motoryzacyjnych. Jeżeli prowadzisz auto handel i szukasz brakujących części do swojego samochodu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Już teraz zapraszamy do skorzystania z usług Auto skupu w Kamiennej Górze i okolicach. Nasze auto części znajdziesz też w internecie na Allegro i Olx. Wysyłka już w 24 h do klienta!

  Auto skup Kamienna Góra – wystarczy zadzwonić! 730 099 997