Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Karpacz

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Szukasz profesjonalnego miejsca, gdzie możesz sprzedać swój samochód używany w dobrej cenie? Skup aut w Karpaczu odkupuje pojazdy używane, oraz niezdatne do dalszego użytkowania. Skupujemy wszystkie auta w każdym stanie, takie jak auta powypadkowe, rozbite, zaniedbane lub stare nadające się wyłącznie do złomowania. Nie szukaj na własną rękę kupca! Jesteśmy tutaj, aby zaproponować najlepsze ceny w okolicy, a transakcja będzie szybka i opłacalna.

Nasza działalność charakteryzuje się transparentnymi warunkami współpracy, szybkością działania oraz atrakcyjną wyceną dla naszych klientów. Jesteśmy zdecydowani na skup samochodów, niezależnie od ich roku produkcji, wyposażenia czy stanu technicznego. Widzimy w samochodach używanych potencjał i szansę na ich przywrócenie do dalszego użytkowania.

 • Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie.
 • Umów się na oględziny auta i bezpłatną wycenę z naszym specjalistą.
 • Po akceptacji wyceny, podpiszemy na miejscu umowę i wypełnimy dokumenty.
 • Na miejscu otrzymasz gotówkę do ręki, lub przelew w zależności od preferencji.
 • Dojedziemy po twój samochód lawetą i całkowicie za darmo zabierzemy go do naszej siedziby,
 • W przypadku kasacji, otrzymasz zaświadczenie o demontażu, dzięki czemu wyrejestrujesz swój samochód.

 • Auto złomowanie w Karpaczu

  Skup aut w Karpaczu – oferuje skup samochodów za gotówkę, niezależnie od ich stanu. Zajmujemy się złomowaniem i recyklingiem pojazdów, których nie można już naprawić. Trafiają do nas samochody wszystkich marek i modeli, zarówno osobowe, jak i dostawcze, które są w znacznym stopniu zużyte, uszkodzone lub po wypadkach.

  Kasacja pojazdów Karpacz - poznaj korzyści!

  Korzyści z autokasacji wykonywanej w autoryzowanej Stacji Demontażu Pojazdów jest wiele. Oto kilka najważniejszych:

 • Pozbycie się starego i niepotrzebnego samochodu – w prosty i szybki sposób pozbędziesz się starego samochodu, który już nie nadaje się do dalszego użytkowania.

 • Oszczędność czasu i pieniędzy – zamiast tracić czas na samodzielne poszukiwanie kupca lub wywóz samochodu na własną rękę, można skorzystać z usług która zajmie się wszystkim za nas.

 • Otrzymanie gotówki za sprzedany samochód – auto kasacja oferują odkup samochodów za gotówkę, dzięki czemu można otrzymać dodatkowe pieniądze za swój stary samochód.

 • Ochrona środowiska – nasza auto kasacja pojazdów dba o odpowiedni recykling pojazdów, co przyczynia się do ochrony środowiska i zmniejszenia ilości odpadów samochodowych.

 • Usprawnienie ruchu drogowego – usunięcie starych i zużytych samochodów z drogi pozwala na poprawę stanu dróg i przepustowości ruchu, co przekłada się na wyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy.

 • Skup używanych części Karpacz

  Po demontażu pojazdu staramy się odzyskać sprawne części, które mogą posłużyć innym kierowcom. Prowadzimy sprzedaż części do samochodów osobowych, ciężarowych i innych. Oferujemy gwarancję najlepszych cen na rynku części używanych w Jeleniej Górze. Jeśli chcesz otrzymać wycenę i sprzedać swoje używane auto, zadzwoń! 730 099 997