Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Kłodzko

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Obecnie w Polsce na 1000 mieszkańców przypada już blisko 750 samochodów. To zjawisko sprawia, że na naszych drogach jest bardzo duży ruch, a to powoduje ryzyko dużej ilości zdarzeń drogowych (wypadków, kolizji, karamboli). Wzrasta również zapotrzebowania na usługi typu skupy aut i auto kasacje. Dlatego też powstała nasza lokalna Stacja Demontażu Pojazdów w Kłodzku. Proponujemy konkretne oferty dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą samochodów kierowców. Bez znaczenia jest dla nas stan techniczny pojazdu, jego rok produkcji, marka, czy sprawność – specjalizujemy się skupem wszystkich pojazdów na terenie Kłodzka i całego Dolnego Śląska. Naszym głównym założeniem jest pomoc klientom w sprzedaży auta na prostych i przejrzystych zasadach.

Skup aut w Kłodzku zajmuje się odkupem aut używanych, starych, zaniedbanych, powypadkowych, kompletnie zniszczonych, uszkodzonych, po leasingowych i wielu innych. Jesteśmy w stanie zaproponować klientowi darmową wycenę każdego auta, dokonując rzetelnych oględzin. Korzystając z naszego auto skupu można liczyć na pełną transparentność, brak prowizji od sprzedaży, oraz indywidualne podejście.

Skupujemy każde auto za gotówkę!

Zdajemy sobie sprawę, że ważnym aspektem przy tego typu transakcjach jest czas i uczciwa wycena pojazdu. Dokładamy wszystkich starań, aby każda osoba, która postanowi sprzedać swoje auto w naszym skupie była zadowolona. W łatwy sposób można sprzedać swoje stare auto bez dodatkowych formalności. Gwarantujemy gotówkę do ręki i dobre ceny, których nie znajdziesz u konkurencji. Kierujemy ofertę w szczególności do osób z Kłodzka i okolic, ale działamy też w innych regionach Polski!

Skup samochodów osobowych w Kłodzku

Jesteśmy nastawieni na pozyskiwanie nie tylko sprawnych samochodów do skupu. Naszym celem jest dotarcie do klientów, którzy mają potrzebę sprzedaży samochodów osobowych w najcięższych stanach. Interesują nas zarówno pojazdy, które nadają się do dalszego użytkowania, ale też takie, które najkorzystniej jest zezłomować. W tym wypadku również gwarantujemy pieniądze od ręki, a transakcja jest realizowana w możliwie jak najszybszym terminie.

Skup samochodów dostawczych i ciężarowych

Nasza oferta skierowana jest także do właścicieli ciężkich maszyn – prowadzimy skup aut dostawczych i samochodów ciężarowych, każdej marki. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i oferujemy możliwość odbioru od klienta takiego pojazdu, oszczędzając tym samym trudności z transportem we własnym zakresie.

Auto kasacja Kłodzko

Bardzo często zdarza się tak, że wskutek szkody całkowitej auto nadaje się do kasacji. Może to być ostateczna opcja dla właściciela samochodu, który chciałby otrzymać chociaż część zwrotu z uszkodzonego auta. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy usługi złomowania i auto kasacji w naszym skupie. Działamy na terenie Kłodzka i okolic, samodzielnie organizując transport do klienta. Jako profesjonalny skup aut, zapewniamy w pełni legalną i bezpieczną usługę złomowania. Przekazujemy również zaświadczenie o demontażu pojazdów, które uprawnia do wyrejestrowania auta i odzyskania składek na ubezpieczenie OC. Co jeszcze nas wyróżnia?

  • Darmowy transport,
  • Skup aut za gotówkę,
  • Minimum formalności,
  • Zaświadczenie o demontażu pojazdu,
  • Bezpłatna wycena.

  • Skup części samochodowych Kłodzko

    Oferujemy również sprzedaż części samochodowych, które możesz sprawdzić w naszej siedzibie lub zamówić przez internet. Jesteśmy dostępni na Allegro i OLX, a wysyłka realizowana jest już w ciągu 24 godzin.