Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Lwówek Śląski

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Według danych od (ACEA) Europejskiego Zrzeszenia Producentów Pojazdów Samochodowych, nasz kraj jest jednym z najbardziej zmotoryzowanych w Unii Europejskiej. Duża ilość pojazdów poruszających się po drogach sprawia, że coraz częściej dochodzi do wypadków i kolizji. Co zrobić z takim powypadkowym pojazdem, którego stan nie pozwala na łatwą sprzedaż? A co w przypadku, kiedy mamy na podjeździe stare, używane auto, którego nie ma sensu już naprawiać? Wystarczy zadzwonić, napisać lub odwiedzić Skup samochodów Lwówek Śląski! Skupujemy od ponad 30 lat auta w każdym stanie, aby pomóc ich właścicielom pozbyć się problemu.

Nie interesuje nas stan techniczny twojego pojazdu, jego uszkodzenia, przebieg, czy badania techniczne i tak go odkupimy! Otrzymasz od nas dobrą wycenę nawet za auto powypadkowe. Posiadamy własne specjalistyczne zestawy transportowe i dojedziemy w każde miejsce, abyś Ty nie musiał. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu, całkowicie za darmo przyjedziemy pod wskazany adres.

Skup aut oferuje:

 • wycenę na miejscu, online lub telefonicznie,
 • umowę kupna-sprzedaży,
 • wypłatę gotówki do ręki,
 • darmowy transport pojazdu.

 • Auto skup Lwówek Śląski - jakie auta do nas trafiają?

  Nasza firma zajmuje się skupem samochodów używanych wszystkich marek i modeli za gotówkę. Posiadamy wszystkie możliwe zezwolenia i certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalności handlowo – usługowej oraz recyklingu pojazdów zgodnie z zasadami ustawowymi oraz ochrony środowiska. Do naszego skupu pojazdów trafiają zarówno auta osobowe, ale też ciężarówki, busy, vany, auta dostawcze, a nawet maszyny rolnicze. Stan techniczny pojazdu i jego gabaryty nie mają dla nas znaczenia, posiadamy własny specjalistyczny transport i dojedziemy pod wskazany adres. W Skupie aut używanych Lwówek Śląski masz gwarancję profesjonalnej usługi skupu, kasacji lub demontażu pojazdów w celu odzyskania części nadających się jeszcze do użycia.

  Kasacja pojazdów Lwówek Śląski

  Coraz więcej samochodów przestaje spełniać normy techniczno-ekologiczne w zakresie dopuszczenia do ruch drogowego. ZŁOMOWANIE AUT LWÓWEK ŚLĄSKI od lat jest w czołówce firm zajmujących się recyklingiem pojazdów. Ochrona środowiska naturalnego i ekologia to dla nas priorytety, dlatego na bieżąco spełniamy wszystkie wymagania wynikające z ustawy. Działamy jako legalna stacja demontażu pojazdów i oferujemy zaświadczenie potwierdzające legalną kasację. Po autozłomowaniu, odzyskasz niewykorzystane składki na OC i wyrejestrujesz swój samochód. Prowadzimy skup aut na złom lub do odzysku na części. Stan techniczny pojazdu jest dla nas bez znaczenia, ponieważ posiadamy własne specjalistyczne pojazdy do transportu i dotrzemy pod każdy adres.

  Co gwarantujemy w ramach oferty auto złomu?

 • bezpłatny dojazd do klienta i transport uszkodzonych aut (własną lawetą),
 • szybką i uczciwą wycenę,
 • skup aut za gotówkę,
 • formalności, umowy i zaświadczenia do wydziału komunikacji dostarczymy pod wskazany adres,
 • złomowanie pojazdów w trosce o środowisko,
 • profesjonalną obsługę.

 • Skup aut uszkodzonych na części

  Prowadzimy sprzedaż części używanych na terenie firmy oraz za pomocą serwisów internetowych, takich jak: Allegro i OLX. To właśnie u nas znajdziesz sprawne części motoryzacyjne do twojego samochodu w najlepszych cenach. Możesz uwierzyć na słowo lub sprawdzić samemu! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już teraz – działamy przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod telefonem 730 099 997, przyjmujemy zgłoszenia mailowe oraz w naszej siedzibie.