Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Nowa Ruda

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Od jakiegoś czasu myślisz o sprzedaży samochodu? Wybierz sprawdzony auto skup w Nowej Rudzie, który kupi każdego rodzaju pojazd w najlepszej cenie! Skorzystanie z oferty naszego skupu samochodów to decyzja, której nie pożałujesz. Kupimy od Ciebie każde auto, w dobrym stanie, ale też w bardzo złym stanie technicznym. Poszukujemy do skupu samochodów auta osobowe, ciężarowe i dostawcze każdej marki i modelu, bez wymagań dotyczących przebiegu, czy eksploatacji. Powypadkowe, uszkodzone samochody w każdym stanie są u nas mile widziane, również takie, które nie posiadają ważnego oc. Skup samochodów Nowa Ruda to miejsce, które z pewnością będziesz chciał polecić znajomym. Oferujemy darmową wycenę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez stronę i bezpłatnie dojedziemy w wybrane przez Ciebie miejsce po odbiór. Płacimy gotówką lub przelewem zaraz po podpisaniu umowy, oszczędzając czas na szereg formalności.

Skup samochodów używanych Nowa Ruda kupi twoje wyeksploatowane, powypadkowe, spalone, niekompletne lub poleasingowe auto. Niezależnie od stanu technicznego i wizualnego pojazdu, oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. Wyceniamy samochody bezpłatnie i zapewniamy szybką transakcję, dzięki czemu możesz szybko pozbyć się swojego auta i otrzymać gotówkę do ręki. Posiadasz informację o lepszych cenach? Mamy sporą przestrzeń do negocjacji, dlatego zaproponujemy spersonalizowaną ofertę, z której na pewno będziesz zadowolony.

Zapewniamy:

 • darmową i szybką wycenę,
 • bezpłatny dojazd do klienta,
 • minimum formalności i terminową transakcję,
 • dostępność przez 7 dni w tygodniu,
 • umowę kupna-sprzedaży,
 • skup aut za gotówkę i płatność natychmiastową.

 • Złomowanie samochodów Nowa Ruda

  W naszej firmie oferujemy osobom z Nowej Rudy i okolicznych miejscowości usługi kasacji aut oraz złomowania pojazdów. W ramach Stacji Demontażu przeprowadzamy złomowanie aut, których naprawa przestaje być opłacalna, a użytkowanie tego typu pojazdów może być niebezpieczne lub szkodliwe dla środowiska. Przetwarzamy nawet ciężkie maszyny w trosce o każdy aspekt związany z ochroną natury, zapewniając wysoką jakość usług i dbałość o recykling. Naszym klientom zapewniamy niezbędne formalności związane z kasacją pojazdów, a także pomoc w procesie złomowania.

  Gwarantujemy:

 • atrakcyjną wycenę auto złomu,
 • łatwy kontakt – wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz online,
 • szybką transakcję i gotówkę od ręki,
 • zaświadczenie o kasacji pojazdu, które potrzebne jest wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji i odzyskania składek OC,
 • darmowy transport pojazdu na złomowisko,
 • dostępność w Nowej Rudzie i twojej okolicy

 • Auto części w Nowej Rudzie - skup i sprzedaż

  Chcesz naprawić swoje auto w niskim budżecie? Używane części są dużo tańsze od nowych i w pełni wystarczalne, aby posłużyć innemu kierowcy przez długie lata. W skupie pojazdów Nowa Ruda prowadzimy sprzedaż sprawnych części samochodowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie musisz przepłacać w hurtowni – skorzystaj z naszej oferty i wybierz potrzebne elementy do swojego auta od specjalistów w dziedzinie motoryzacji. Posiadamy części znanych marek i modeli samochodów, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas to czego akurat potrzebujesz. Naszą ofertę możesz znaleźć na aukcjach internetowych w serwisach Allegro i OLX. Prowadzimy wysyłkę na terenie całego kraju, już w 24 h! Zachęcamy do kontaktu z naszym skupem w Nowej Rudzie, poprzez stronę internetową lub telefonicznie.