Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Stronie Śląskie

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Potrzebujesz szybkiej gotówki za swój samochód? Postaw na sprawdzoną i profesjonalną firmę zajmującą się skupem samochodów używanych w Stroniu Śląskim. Działamy od ponad 30 lat na rynku i wiemy jakie potrzeby mają nasi klienci. Skupujemy wszystkie auta osobowe, auta dostawcze, busy i samochody ciężarowe w każdym stanie. Transakcja jest szybka i prosta, bez zbędnych formalności. Oferujemy gotówkę do ręki i dojazd do klienta na terenie Stronia Śląskiego i okolic. Sprawdź jak wygląda wycena Twojego pojazdu i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Pozbądź się problemu, jakim jest Twoje stare lub uszkodzone auto i wybierz najlepszy SKUP AUT w powiecie kłodzkim!

Misją naszej firmy jest zadowolenie klientów, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze ceny w okolicy za nawet bardzo zniszczone i stare auto. Działamy od ponad 30 lat w branży samochodów używanych, dlatego procedura odkupu jest zawsze szybka i prosta. Po otrzymaniu zgłoszenia, nasi specjaliści dokonują rzetelnych oględzin i wyceny pojazdu, tak aby zaoferować najbardziej korzystną z opcji skupu. Nie chcemy nikogo narażać na koszty, dlatego po akceptacji naszej oferty, dojedziemy pod wskazany adres własną lawetą, zupełnie za darmo. Na miejscu wypełnimy dokumenty i ustalimy formalności, a po wszystkim przekazujemy gotówkę do ręki i żegnamy zadowolonych klientów!

Rodzaje samochodów jakie można oddać do auto skupu

Często klienci zastanawiają się, czy ich auto nadaje się do sprzedaży skoro jest powypadkowe lub niekompletne. W naszym skupie samochodowym nie widzimy przeciwskazań. Chętnie odkupujemy zarówno samochody całe i uszkodzone w każdym wieku, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów. Skupujemy samochody np. z uszkodzonym silnikiem, które później możemy naprawić i odsprzedać dalej. Oprócz samochodów osobowych, do naszego skupu trafiają też dostawcze i ciężarowe maszyny w różnym stanie. Wyceny samochodów są całkowicie indywidualne, zgodne z cenami rynkowymi. Jesteśmy też otwarci na negocjacje, dlatego możesz spokojnie sprzedać samochód z zyskiem.

Złomowanie pojazdów Stronie Śląskie

Skup aut powypadkowych Stronie Śląskie zajmuje się także kasacją pojazdów i złomowaniem w razie konieczności. Dla osób, które muszą wyrejestrować auto z Wydziału Komunikacji jest to idealne rozwiązanie. Korzystając z naszych usług, otrzymasz darmową wycenę i odbiór pojazdu, a następnie gotówkę do ręki i w pełni legalne zaświadczenie o demontażu. Złomujemy samochody w zakresie określonym szczegółowo w ustawie, dlatego działamy w trosce o ochronę środowiska. W wyniku demontażu pojazdów, odzyskujemy wciąż sprawne części, które mogą być wykorzystywane do używanych samochodów naszych klientów. Pozbywamy się szkodliwych dla środowiska naturalnego odpadów i dbamy o recykling.

Części samochodowe na sprzedaż

Mamy do sprzedaży części samochodowe popularnych marek, które możesz otrzymać w bardzo dobrych cenach. Nasz skup pojazdów przyjmuje auta na części, dlatego możemy udzielić informacji na temat konkretnych modeli, których szukasz. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski przez internet, lub dla klientów ze Stronia Śląskiego i innych miejscowości dolnośląskich. Część naszych ogłoszeń znajduje się na Allegro i Olx, dzięki czemu możemy prowadzić wysyłkę już w 24 h!

Sprzedaż samochodu nigdy nie była tak prosta! Zadzwoń do skupu samochodów Stronie Śląskie już teraz i poznaj wycenę za swoje auto. Tel 730 099 997.