Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Bystrzyca Kłodzka

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Twoje ukochane auto odmówiło dalszej współpracy, a naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa? Nie zadręczaj się i oddaj sprawę profesjonalistom. Auto Kasacja Bystrzyca Kłodzka to firma z 30 letnim doświadczeniem w branży samochodowej. Oferujemy skup pojazdów za gotówkę, każde auto w każdym stanie. Posiadamy wszystkie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do przeprowadzenia legalnego złomowania samochodu.

Gwarantujemy:

 • Szybki kontakt,
 • Bezpłatną i atrakcyjną wycenę auta,
 • Wypłatę gotówki do ręki po transakcji,
 • Zaświadczenie do Wydziału Komunikacji w przypadku kasacji pojazdu, które potrzebne jest do wyrejestrowania auta i odzyskania składek z polisy OC,
 • Darmowy transport do naszej siedziby.

 • Kasacja pojazdów Bystrzyca Kłodzka

  Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół, który po uczciwej i indywidualnej wycenie pojazdu, wystawi wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące auto kasacji. Przyjedź do Auto Skupu Bystrzyca Kłodzka, zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie internetowej. Po ustaleniu szczegółów, gwarantujemy bezpłatny dojazd naszą lawetą, załadujemy, a następnie odwieziemy Twoje auto do naszej autoryzowanej Stacji Demontażu Pojazdów. Dołączysz do szerokiej grupy zadowolonych i dumnych klientów, dbających o środowisko naturalne i recykling.

  Skup samochodów Bystrzyca Kłodzka

  Masz ochotę na zmianę samochodu? Tylko co zrobić z obecnie używanym albo rozbitym? Nie masz czasu na umieszczanie ogłoszeń w internecie i na rozmowy z niezdecydowanymi klientami? Skontaktuj się z nami i wybierz – Skup samochodów używanych Bystrzyca Kłodzka. Możesz to zrobić przyjeżdżając osobiście do firmy, telefonicznie lub wysyłając e-mail. Nasza firma kupi od Ciebie auto osobowe bez względu na jego rocznik. Skupujemy także busy i samochody ciężarowe w dobrych cenach. Kupimy samochody sprawne technicznie, ale też auta powypadkowe, spalone, po zalaniu oraz bez ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego.

  Gwarantujemy minimum formalności i maksymalne zadowolenie potwierdzone 30-letnim doświadczeniem. Nasz zespół profesjonalnych pracowników zapewnia szybkie, całkowicie indywidualne, uczciwe podejście do naszych klientów. Zajmiemy się wyceną pojazdu, sporządzeniem dokumentacji potrzebnej do legalnego odkupu, czy przeprowadzenia złomowania pojazdu. Posiadamy specjalnie przystosowane do transportu lawety oraz wykwalifikowaną obsługę, dojedziemy w każde miejsce w rejonie powiatu kłodzkiego.

  Skup aut oferuje:

 • Bezpłatny dojazd do klienta,
 • Darmową wycenę samochodu,
 • Umowę kupna – sprzedaży,
 • Profesjonalną obsługę.

 • Auto części Bystrzyca Kłodzka

  Naprawa uszkodzonego samochodu nie zawsze musi rujnować Twój domowy budżet i przyprawiać o ból głowy. Jeśli nie musisz, to po co przepłacać w sklepach i hurtowniach. Zaufaj profesjonalnej firmie AUTO CZĘŚCI BYSTRZYCA KŁODZKA. Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży motoryzacyjnej. Prowadzimy skup aut, auto złom i sprzedaż auto części. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz części używane z demontażu pojazdów w bardzo dobrym stanie technicznym i atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Wszystkie części są sprawdzone pod względem przydatności do dalszego użytkowania przez naszych specjalistów.

  Oferta obejmuje części do samochodów znanych marek i modeli z całego świata. Posiadamy w sprzedaży silniki i osprzęt, części karoseryjne, części elektryczne, zawieszenia, oświetlenie , szyby, tłumiki, koła i wiele innych. Znajdziesz nas również na aukcjach internetowych Allegro i OLX. Wystawiane na aukcjach towary są opatrzone stosownym opisem i zdjęciami poglądowymi. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!