Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Lubań

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skupujemy auta używane na terenie Lubania i województwa dolnośląskiego. Jeżeli interesuje Cię szybka sprzedaż samochodu i błyskawiczna transakcja – jesteśmy legalnym skupem aut za gotówkę! Kupimy każde auto, bez względu na wiek, stan techniczny, oraz sprawność. W naszej firmie proponujemy uczciwe wyceny za samochody osobowe, jak i ciężarowe, bez zbędnych formalności. Nasze usługi to m.in auto złom, kasacja, auto skup, oraz sprzedaż części używanych.

Twój pojazd uległ znacznej awarii, jest powypadkowy, bądź mocno zużyty? Nie musisz szukać na własną rękę kupca! Skup aut w Lubaniu odkupi twój samochód w dowolnym stanie. Wystarczy zadzwonić do nas i poznać wycenę opartą na rzetelnych oględzinach i wartości samochodu. Jako godna zaufania firma nie pobieramy prowizji od sprzedaży i przeprowadzamy skup oferując najlepsze ceny w okolicy. Przyjmujemy pojazdy wycofane z eksploatacji, których użytkowanie zagraża bezpieczeństwu. Nie interesują nas badania techniczne, czy też ubezpieczenie OC. Mamy profesjonalne podejście do klienta i zapewniamy darmowy transport do naszej Stacji Demontażu Pojazdów.

Złomowanie aut Lubań

Chcesz wyrejestrować swoje stare auto? Jedną z naszych usług jest kasacja pojazdów w Lubaniu i okolicach. Odbierzemy od Ciebie twój niesprawny, czy też uszkodzony pojazd i przygotujemy wszystkie dokumenty do demontażu. Bez marnowania czasu odkupimy twoje auto i przeprowadzimy złomowanie. Po wszystkim otrzymasz zaświadczenie do Wydziału Komunikacji, dzięki któremu legalnie wyrejestrujesz swój pojazd. Autozłomowanie przeprowadzamy zawsze w trosce o każdy detal, nie zagrażając środowisku. Wypłata należności odbywa się jeszcze tego samego dnia po przyjeździe do klienta. Otrzymasz najwyższe ceny w okolicy i gotówkę do ręki!

Sprzedaż części używanych w Lubaniu

Ze skupu używanych samochodów, których nie można już naprawić wydobywamy sprawne części motoryzacyjne. Trafiają do nas auta osobowe różnych marek, jak również auta dostawcze i cięższe maszyny. W naszym skupie znajdziesz elementy z różnych samochodów, które można wciąż wykorzystać. Gwarantujemy atrakcyjne ceny części, jakich nie ma nigdzie indziej. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną, oraz internetową na Allegro i Olx.

Skup samochodów Lubań - co zyskujesz?

Jako profesjonalna firma staramy się, aby klienci odjeżdżali od nas zadowoleni. Oferujemy dobre ceny za samochody w każdym stanie technicznym i bezpłatny odbiór. Gwarantujemy:

  • Szybką i bezpłatną wycenę – wystarczy zgłosić się do nas i już po chwili otrzymasz szczegółową wycenę za swój pojazd. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cen!
  • Darmowy transport – zapewniamy szybki odbiór pojazdu własną lawetą pod adres wskazany przez klienta.
  • Szybka transakcja – przekazujemy na miejscu wszystkie dokumenty, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży i dbamy o szybki proces całej transakcji.
  • Gotówka od ręki – jesteśmy firmą transparentną i uczciwą, dlatego nie zwlekamy z zapłatą za auto. Gotówkę lub przelew otrzymasz od nas natychmiast po akceptacji wyceny i podpisaniu umowy.
  • Zaświadczenie o demontażu – w przypadku złomowania, możesz liczyć na w pełni legalny dokument o demontażu.

  • Nie zastanawiaj się gdzie i komu sprzedać swój samochód. Postaw na profesjonalistów z 30 letnim doświadczeniem w skupie aut i kasacji. Obsługujemy cały Lubań i okoliczne miejscowości, takie jak Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynię i inne. Wybierz miasto, do którego mamy dojechać i skorzystaj z najlepszego skupu w twojej okolicy.