Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Leśna

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Wybierz auto skup z doświadczeniem! Działamy w twojej miejscowości – Leśna i okolicach. Kupujemy auta w każdym stanie i bez znaczenia jest dla nas przebieg, czy badania techniczne. Pojazdy, których szukamy to tak naprawdę wszystkie, które nadają się do skupu – używane, powypadkowe, wyeksploatowane, osobowe, auta typu suv, dostawcze i ciężarowe. Nasza oferta jest szeroka i skierowana tak naprawdę do każdego, kto chciałby pozbyć się swojego auta i odzyskać za nie gotówkę. Jako firma z doświadczeniem, od ponad 30 lat skupujemy samochody, dbając o jakość i wygodę naszych klientów. Przeprowadzamy całą paletę usług od skupu, po złomowanie i handel częściami samochodowymi. Oferujemy najlepsze ceny i gotówkę za sprzedaż, już tego samego dnia! Zadzwoń lub skontaktuj się z naszą firmą online, aby poznać wycenę za swoje auto.

Jeśli chcesz sprzedać auto w korzystnej cenie – nie czekaj! Proponujemy wygodną i dostosowaną do klienta transakcję w krótkim czasie. Zaczynamy od przyjęcia zgłoszenia, następnie prowadzimy rzetelną ocenę samochodu i przygotowujemy wycenę, jakiej się nie spodziewasz! Wszyscy nasi klienci są zadowoleni z cen, jakie im zaoferowaliśmy. Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że twoje auto jest warte więcej – jesteśmy otwarci na negocjację nawet najbardziej uszkodzonego pojazdu!

Auto kasacja Leśna

Czasami zdarza się tak, że uszkodzenia auta są tak duże, że potrzebna jest kasacja. Nasza Stacja Demontażu Pojazdów działająca na terenie Leśnej, prowadzi zaawansowany auto złom dla takich właśnie przypadków. Nasi pracownicy to profesjonaliści z dużym stażem w przeprowadzaniu złomowania aut. Każdego dnia stają na wysokości zadania, aby auto złomowanie było wykonywane w trosce o szczegóły, a co najważniejsze o środowisko! Wiemy jak w obecnych czasach ważny jest auto recykling, dlatego oddając swój samochód w nasze ręce, możesz mieć pewność, że działamy zgodnie z prawem. Korzystając ze złomowania pojazdów Leśna – otrzymujesz bezpłatną wycenę już na starcie naszej współpracy. Jesteśmy firmą z zasadami, dlatego nawet za auta uszkodzone w znacznym stopniu, proponujemy najlepsze ceny.

Legalne złomowanie aut

Złomowanie i skup samochodów to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Działamy w pełni legalnie, oferując naszym klientom szereg dokumentów w tym zaświadczenie o demontażu, które należy przekazać do Wydziału Komunikacji w swoim mieście i wyrejestrować pojazd. Dodatkowo możesz liczyć na zwrot niewykorzystanych składek na OC za swoje stare auto. Sprzedaż samochodu za gotówkę nigdy nie było tak proste! Jesteśmy dostępni przez 7 dni, bez wyjątku – oferując bezpłatny transport nawet dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Skorzystanie z naszej ofert jest proste i szybkie. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się online za pośrednictwem naszej strony.

Części samochodowe z auto skupu Leśna

Prowadzimy największy skup samochodowy w okolicy, dlatego też posiadamy pokaźną ofertę części motoryzacyjnych. Z pozyskanych aut używanych demontujemy części, które później przygotowujemy i sprzedajemy w najlepszych cenach. W każdym samochodzie widzimy potencjał na naprawę, dlatego prowadząc skup aut powypadkowych możemy je przywrócić do użytku. Chcesz dobrać idealne części do swojego auta? Nie szukaj dłużej! Każde auto znajdzie u nas brakujące elementy, które posłużą nawet kilka lat. Sprzedajemy w skupie samochodów Leśna, lub online na Allegro i OLX. Sprawdź naszą ofertę i wybierz profesjonalną firmę zajmującą się skupem pojazdów.