Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Lubawka

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Na co dzień żyjemy w zmotoryzowanym świecie. Każdego dnia, po drogach poruszają się ogromne ilości pojazdów, a Polacy wymieniają swoje samochody już średnio co 3,5 roku! To zjawisko sprawia, że mamy zwiększony popyt na nowsze auta, a co za tym idzie trzeba pozbywać się starych. Jeżeli należysz do grona osób, które nie wiedzą co zrobić z używanym lub starym autem, jesteś w dobrym miejscu!

W tej sytuacji warto skorzystać ze sprawdzonego auto skupu, który profesjonalnie wyceni, odbierze i przetransportuje Twój samochód, a na koniec wypłaci odpowiednią kwotę pieniędzy. Jeśli interesuje Cię sprzedaż samochodu w dobrej cenie, skorzystaj ze Skupu Samochodów Lubawka. Działamy od lat w branży motoryzacyjnej i możemy pochwalić się gronem zadowolonych klientów. Zwolnij sobie miejsce w garażu na nowy samochód, a stary sprzedaj nam!

Skup pojazdów - w każdym stanie!

Korzystając z naszych usług nie musisz zastanawiać się, czy Twój powypadkowy samochód nadaje się na sprzedaż. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu „trudnych” przypadków, od aut używanych, aż po znacznie uszkodzone lub ze stwierdzoną szkodą całkowitą. Możemy zaproponować najlepsze ceny na rynku skupu samochodów używanych, jak również tych do kasacji. Wybierają nas, wybierasz skup samochodowy, w którym troszczymy się o dobro klienta! Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią wycenę, za którą nie musisz płacić, a następnie umówimy się na dogodny termin odbioru auta. Wszystkie formalności i dokumenty leżą po naszej stronie, Ty nie musisz się niczym martwić. Wystarczy zadzwonić, wypełnić formularz na naszej stronie lub napisać maila. Wypłacamy pieniądze w gotówce lub przelewem, zaraz po zakończeniu transakcji!

Kasacja pojazdów - Lubawka

Oferujemy bezpłatną usługę złomowania pojazdów dla klientów z Lubawki i okolic. Sprzedając samochód na auto złom możesz liczyć na szybki handel i pieniądze do ręki. Działamy zgodnie z prawem, obowiązującymi przepisami i w trosce o środowisko naturalne. Nasi fachowcy pozbywają się z demontowanych samochodów niebezpiecznych metali i substancji, gwarantując bezinwazyjny proces kasacji aut.

W skupie Lubawka mamy dla naszych klientów szereg korzyści:

 • darmową wycenę auta na złom (online, telefonicznie lub na miejscu),
 • bezpłatny dojazd do klienta własną lawetą,
 • najlepsze ceny w okolicy,
 • dokumenty poświadczające demontaż pojazdu,
 • gotówkę do ręki lub przelewem na konto

 • Złomowanie Lubawka

  Skup aut za gotówkę Lubawka to miejsce, w którym wykonujemy złomowanie aut na życzenie klienta. Twój stary, używany samochód, za który nie chcesz już płacić OC powinien być oddany do skupu aut na złom. Dzięki czemu Ty pozbywasz się pojazdu zgodnie z prawem i odzyskujesz pieniądze, a my przeprowadzamy bezpieczny demontaż i odzyskujemy części.

  W magazynach skupu aut Lubawka znajdziesz mnóstwo sprawnych, dobrych części samochodowych i elementów karoserii – różnych marek i modeli z całego świata. Sprzedajemy je również online, więc jeśli chcesz zobaczyć co mamy w ofercie, przejrzyj nasze aukcje Allegro i ogłoszenia OLX.

  Jakie pojazdy odkupimy?

  Skup pojazdów Lubawka odkupi każdy pojazd, który jest sprawny, bądź nie nadaje się już do użytkowania. Nie mamy wytycznych odnośnie rocznika, przebiegu lub stanu w jakim zgłosisz swój samochód. Jako profesjonalna firma działająca w branży od 30 lat, zajmujemy się skupem aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych i maszyn rolniczych. Każda transakcja kończy się podpisaniem umowy kupna-sprzedaży i wypłatą pieniędzy z naszej strony po wcześniejszej wycenie. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoim samochodzie! 730 099 997