Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Świebodzice

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skup samochodów w Świebodzicach obejmuje usługi takie jak: skup aut używanych, demontaż pojazdów, złomowanie, oraz sprzedaż części samochodowych. Chcemy pomóc Ci się pozbyć niesprawnego, starego samochodu, który zalega przed Twoim domem. Nasza firma oferuje skup aut za gotówkę w każdym stanie i każdej marki. Proponujemy indywidualne wyceny, odpowiednie zaświadczenie i brak zbędnych formalności. Dojedziemy bezpłatnie do klienta na terenie Świebodzic i okolic, a następnie przewieziemy twój stary samochód do Stacji Demontażu Pojazdów zupełnie za darmo.

>Płacimy gotówką – wystarczy telefonicznie uzgodnić wszystkie warunki, a jeszcze tego samego dnia otrzymasz darmową wycenę swojego pojazdu. Skupujemy wszystko – auta powypadkowe, stare i wyeksploatowane, całkowicie zniszczone, oraz bez ważnych badań technicznych. Proponujemy atrakcyjne ceny za odkup samochodów.


 • Brak zbędnych formalności – cechuje nas szybkość i profesjonalizm, dlatego wszystkie formalności załatwimy na miejscu lub pod adresem, który nam wskażesz. Otrzymasz od nas komplet dokumentów o demontażu, które będą potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji i odzyskania niewykorzystanych składek na ubezpieczenie OC.

 • Bezpłatny transport – przyjedziemy i odbierzemy twoje auto za darmo. Niezależnie od jego wielkości i stanu technicznego, po otrzymaniu zgłoszenia odbierzemy twój samochód zupełnie bezpłatnie, własną lawetą

 • Złomowanie aut Świebodzice

  Złomowanie aut w Świebodzicach to usługa, która polega na demontażu oraz całkowitej kasacji pojazdów, przy jednoczesnej trosce o recykling. Oferujemy atrakcyjne pieniądze w zależności od stanu pojazdu. Profesjonalne złomowanie pojazdów gwarantuje w pełni legalne i bezpieczne pozbycie się niechcianego, uszkodzonego pojazdu, z którego dalsze korzystanie jest niemożliwe.

  Jakie samochody można oddać do kasacji?

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym, dlatego z naszej oferty może skorzystać każdy bez limitu. Skupujemy auta na złom takie jak: uszkodzone auta osobowe i dostawcze, ciężarowe, powypadkowe, niekompletne, bez ważnych badań technicznych, całkowicie zniszczone – każdej marki i modelu. Jeżeli chcesz sprawdzić jak wygląda wycena za twój samochód, wystarczy zadzwonić pod nr 730 099 997.

  Kasacja pojazdów w Świebodzicach – jakie trzeba mieć dokumenty?

  Chcemy, aby procedura kasacji przebiegła zgodnie z prawem, dlatego przygotuj ze sobą:

 • dowód rejestracyjny,
 • kartę pojazdu,
 • tablice rejestracyjne,
 • umowę kupna,
 • numer VIN,
 • pisemną zgodę na demontaż w przypadku dwóch właścicieli.

 • Sprawdź auto części Świebodzice

  Poza prowadzeniem skupu samochodów i złomowania pojazdów, oferujemy usługę sprzedaży części używanych. Bardzo często samochody osobowe, które trafiają na nasz auto skup do złomowania mają wciąż sprawne części np. akumulator lub elementy karoserii. U nas nic się nie marnuje, dlatego sprzedajemy je dalej w niskich cenach. Jeśli szukasz w miejscowości Świebodzice części motoryzacyjnych, zadzwoń 730 099 996 lub sprawdź na naszych aukcjach Allegro i OLX – wysyłka już w 24 h.