Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Kamieniec Ząbkowicki

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skup samochodów Kamieniec Ząbkowicki jest na rynku auto motoryzacyjnym nieprzerwanie od 30 lat. Co proponujemy? Odkupimy od Ciebie za gotówkę auta używane, całe lub powypadkowe. Jak to zrobimy? Przyjedziemy i ocenimy jego przydatność do skupu, odzysku części lub jeśli będzie taka konieczność – skierujemy do całkowitej kasacji. Po akceptacji naszej oferty sporządzimy odpowiednie dokumenty, a następnie wypłacimy uzgodnioną kwotę w gotówce. Nie musisz martwić się o transport! Przyjedziemy i odholujemy pojazd własną lawetą.

Co wyróżnia nasz skup aut spośród innych podobnych firm? Przede wszystkim, oferujemy całkowicie darmowe i legalne usługi skupu, rozbiórki oraz kasacji pojazdów i posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w tych dziedzinach. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami w dowolny wygodny sposób – osobiście, telefonicznie lub mailowo – i zostawić resztę naszej ekipie profesjonalistów.

Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami już dziś, a my z przyjemnością pomożemy Ci się pozbyć Twojego pojazdu w sposób całkowicie bezpieczny i zgodny z przepisami.

Auto kasacja Kamieniec Ząbkowicki

Nasza firma to nie tylko skup aut, ale również kompleksowe wsparcie w procesie przekazania pojazdu do całkowitej utylizacji lub rozbiórki na części. Bez względu na to, czy masz do przekazania samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo i pomoc w każdym etapie.

Auto kasacja Kamieniec Ząbkowicki
działa na rynku już od ponad trzech dekad i jako jedna z nielicznych tego typu firm, posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalności. Spełniamy także wszystkie wymogi ustawy o ochronie środowiska.

Oto co możemy Ci zaoferować:

 • dojazd własnym transportem,
 • ocenę stanu technicznego i wycenę pojazdu,
 • wypłatę gotówki od razu do ręki,
 • sporządzenie stosownej dokumentacji (zaświadczenie o demontażu),
 • przetransportowanie pojazdu.

 • Skup samochodów używanych

  Jeśli masz zamiar sprzedać swoje auto, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Im dłużej będziesz czekać, tym bardziej wartość twojego samochodu będzie spadać, a z czasem mogą pojawić się również dodatkowe koszty związane z jego utrzymaniem. Warto pamiętać, że każdy dzień, w którym nie sprzedajesz swojego samochodu, to dzień, w którym tracisz swoje pieniądze!

  Skorzystaj ze Skupu samochodów całych i powypadkowych w powiecie ząbkowickim. Skupujemy za gotówkę auta osobowe w dobrym stanie oraz po wypadkach i całkowicie zniszczone. Nasza firma rozbiera lub utylizuje około 2500 pojazdów rocznie, dzięki czemu posiadamy bogaty asortyment części samochodowych do pojazdów popularnych marek i modeli z całego świata. Nasz zespół specjalistów służy fachową pomocą w doborze odpowiednich części np. do naprawy auta oraz udziela porad i wskazówek dotyczących ich montażu.

  Złomowanie aut i stacja demontażu pojazdów - Kamieniec Ząbkowicki

  Nie musisz dłużej szukać Stacji demontażu pojazdów – właśnie ją znalazłeś! Proponujemy odkupienie starych, zniszczonych lub rozbitych samochodów i całkowicie darmową usługę, dzięki której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za swój nieprzydatny samochód i sprawnie go wyrejestrować. Zapewniamy dokumenty i zaświadczenia o demontażu, dzięki którym odzyskasz swoje składki na OC! Sprzedaż samochodu do naszego skupu to prosty i szybki sposób na pozbycie się swojego auta. Oferujemy darmowy dojazd do klienta, wycenę jego pojazdu, a także natychmiastową zapłatę. Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę!
  Tel: 730 099 997