Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Mieroszów

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Potrzebujesz sprzedać swoje używane auto, ale nie masz czasu na wystawianie ogłoszeń i odbieranie mnóstwa telefonów od niezdecydowanych klientów? To nie musi być Twój problem! Nie musisz już wystawiać ogłoszeń i odpowiadać na telefony od potencjalnych klientów, którzy i tak ostatecznie mogą nie zdecydować się na zakup Twojego auta. Skup aut Mieroszów odkupi Twoje auto w dobrej cenie, niezależnie od jego stanu i marki. Bez względu na to, czy chcesz sprzedać samochód osobowy, czy dostawczy, gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny skupu. Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży, a nasz zespół to profesjonaliści.

Nie trać już więcej czasu i pieniędzy na próby sprzedaży swojego auta na własną rękę. Wystarczy zadzwonić pod numer 730 099 997, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skupu samochodów w Mieroszowie.

Skup samochodów w każdym stanie - Mieroszów

Możesz skorzystać z najlepszej okazji, aby pozbyć się swojego używanego, zniszczonego, starego lub wybrakowanego auta. Możesz otrzymać atrakcyjną wycenę skupu nawet za samochód powypadkowy! Nasza firma specjalizuje się w skupie samochodów w każdym stanie, bez względu na ich markę czy model. Skupujemy również auta dostawcze, ciężarowe, a nawet maszyny rolnicze. Dzięki nam możesz sprzedać swój samochód bez preferencji, co do marki i modelu, a co najważniejsze bez zbędnych formalności i załatwiania wszystkiego na własną rękę. Zajmujemy się wszystkim – od wyceny samochodu, przez odbiór i transport pojazdu ze wskazanego adresu do naszej siedziby, aż do finalizacji transakcji. Przygotujemy dla Ciebie zestaw wszystkich dokumentów oraz gotówkę do ręki. Nasz skup samochodów oferuje najlepsze ceny oraz profesjonalną obsługę, dzięki czemu możesz być pewien, że sprzedajesz swój pojazd w dobre ręce.

Kasacja pojazdów Mieroszów

Jeśli posiadasz samochód, który jest już w bardzo złym stanie i nie nadaje się do naprawy, warto skorzystać z naszej usługi kasacji pojazdów. Jesteśmy profesjonalnym skupem pojazdów również tych nadających się na złom i zapewniamy kompleksową usługę demontażu i złomowania pojazdów. Bezpłatnie dojedziemy we wskazany przez Ciebie adres i odbierzemy samochód naszą lawetą. Dostarczymy Ci dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu i wypłacimy gotówkę do ręki. Ty niczym się nie przejmujesz, jeśli chcesz sprzedać auto w naszym skupie, wszystkim się zajmiemy.

Dodatkowo, nasza firma przestrzega wszystkich przepisów dotyczących ochrony środowiska, co jest szczególnie ważne w przypadku złomowania pojazdów. Wszystkie części użyteczne są starannie demontowane i sortowane, aby mogły zostać wykorzystane ponownie. Pozostałe elementy są zgodnie z wymaganiami przekazywane do stacji demontażu pojazdów, gdzie są przetwarzane w sposób bezpieczny dla środowiska. Auto złom Mieroszów to profesjonalna firma na terenie powiatu wałbrzyskiego, która dba o recykling i działa w pełni legalnie!

Części do samochodów popularnych marek - na każdą kieszeń!

W skupie samochodów używanych Mieroszów nie tylko możesz sprzedać swój samochód, ale także znajdziesz części samochodowe w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej pracy na rynku, posiadamy prawdziwą skarbnicę oryginalnych części używanych do większości popularnych marek samochodowych. Nie musisz tracić czasu na przeglądanie ofert na różnych portalach aukcyjnych. Odwiedź nasz auto skup osobiście lub sprawdź nasze aukcje na Allegro i OLX. Wysyłamy zamówienia już w 24 h, na terenie całej Polski.