Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Jawor

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skupujemy wszystkie auta za gotówkę i minimum formalności! Skup samochodów Jawor to miejsce, gdzie sprzedasz swój uszkodzony, używany, bądź stary samochód i otrzymasz pieniądze od ręki. Zajmujemy się skupem aut, które mogą zostać przez nas naprawione lub poddane kasacji i złomowaniu. Istotą naszej działalności jest Stacja Demontażu Pojazdów z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży auto recyklingu. Wydajemy odpowiednie zaświadczenia, dokumenty i gwarantujemy profesjonalną obsługę. Największą korzyścią naszego auto skupu jest brak jakichkolwiek wymagań technicznych dotyczących samochodów. Kupimy od Ciebie absolutnie każde auto w najlepszej cenie!

Nie mamy ograniczeń odnośnie naszych klientów, zatem oferta naszego auto skupu jest przeznaczona zarówno do osób prywatnych, jak i firm, które po prostu chcą pozbyć się jakiegoś pojazdu. Skupujemy samochody używane, samochody osobowe, dostawcze, busy, ciężarowe, a nawet maszyny rolnicze. Nie ma dla nas znaczenia, czy pojazd jest w tragicznym stanie, czy jest autem powypadkowym, lub wybrakowanym – w naszym skupie znajdzie się miejsce dla każdego samochodu w każdym stanie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w skupowaniu aut, dlatego możemy zaproponować indywidualny cennik i profesjonalną wycenę.

Skup samochodów za gotówkę!

Doskonale wiemy, jak bardzo zależy klientom na prostej transakcji i szybkim pozyskaniu pieniędzy ze sprzedaży auta. Prowadzimy skup aut za gotówkę, pomijając zbędne formalności. Gwarantujemy pieniądze od ręki – gotówką lub przelewem w zależności od potrzeb klienta. Wystarczy zadzwonić, lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, aby poznać wycenę.

Złomowanie aut Jawor

Złomowanie pojazdów to proces, w którym uszkodzone lub niezdatne do dalszego użytkowania pojazdy są rozbierane na poszczególne części i elementy. Następnie te części są sortowane i przetwarzane w celu odzyskania surowców wtórnych, takich jak aluminium, stal czy tworzywa sztuczne. Proponujemy kasację pojazdów dla osób z Jawora i okolic, oferując:

  • Indywidualną wycenę – nasz skup pojazdów działa w oparciu o jasne zasady. Bezpłatnie wycenimy twój samochód, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty takie jak stan techniczny i ceny rynkowe. Jesteśmy otwarci na negocjację!

  • Darmowy transport – pomożemy Ci się pozbyć zalegającego auta i dojedziemy pod wskazany adres naszą lawetą. Po otrzymanym zgłoszeniu przyjeżdżamy i podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, a następnie zabieramy auto do skupu pojazdów Jawor – oferując gotówkę od ręki.

  • Zaświadczenie o demontażu pojazdu – otrzymasz dokument, dzięki któremu możesz udać się do wydziału komunikacji, aby wyrejestrować swoje auto. W przypadku auto powyżej 3500kg, odzyskasz podatek drogowy, a jeśli nie wykorzystałeś całej składki OC, również odzyskasz pozostałą kwotę.

  • Używane auto części

    W trakcie złomowania samochodów działamy zgodnie z zasadami ochrony środowiska usuwając zużyte pojazdy, które mogą zanieczyszczać glebę i wodę, jednocześnie odzyskując sprawne części motoryzacyjne. Wybierając nasz auto złom, możesz sprawdzić jakie części samochodowe mamy w ofercie. Jako profesjonalna firma oferujemy dobre ceny za wciąż sprawne części, które mogą posłużyć innym kierowcom. Z naszego skupu części korzystają przedsiębiorcy, którzy prowadzą auto handel, lub osoby prywatne szukające konkretnych elementów do swoich aut. Zajrzyj na nasz auto złom Jawor, zadzwoń, lub odwiedź nasze aukcje internetowe w serwisach Allegro i Olx. Wysyłamy zamówienia już w 24 h! Zapraszamy do kontaktu.