Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Jelenia Góra

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Skup aut to usługa, która cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli samochodów. Dzięki niej możesz szybko, łatwo i bezpiecznie pozbyć się swojego starego samochodu, który nie nadaje się już do użytku, a na którego ciężko jest znaleźć kupca. Nasza Stacja Demontażu Pojazdów świadczy usługi obejmujące skup samochodów dla klientów z Jeleniej Góry i innych pobliskich miejscowości. Posiadamy zespół fachowców, którzy zajmują się świadczeniem usług na najwyższym poziomie. Od wielu lat działamy w branży skupu i demontażu samochodów. Specjalizujemy się w złomowaniu i auto kasacji, a także sprzedaży części do ponownego użytku. Oferujemy bezpłatny transport i atrakcyjne wyceny w auto skupie.

Prowadzimy skup samochodów w Jeleniej Górze wszystkich marek i modeli, oraz pojazdów w każdym stanie technicznym. Chcesz sprzedać swoje auto? Skupujemy wszystko:

 • auta osobowe i auta o większych gabarytach,
 • pojazdy uszkodzone w wypadkach,
 • pojazdy stare i zaniedbane,
 • a także samochody, które nie nadają się już do użytku i wymagają złomowania.

 • Naszym celem jest utylizacja w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego dbamy o bezpieczeństwo i recykling. Za zezłomowanie pojazdu każdy klient otrzymuje gotówkę do ręki i gwarancję legalności w postaci zaświadczenia. Obsługujemy Jelenią Górę i okolice, a także inne miasta na Dolnym Śląsku.

  Autozłom - Jelenia Góra

  Skupujemy auta w Jeleniej Górze i okolicy. Każda osoba, która będzie chciała skorzystać z naszej oferty powinna przed auto złomowaniem przedstawić: dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz tablice rejestracyjne. Dzięki tym dokumentom możemy potwierdzić, że samochód został sprzedany do naszego punktu skupu pojazdów, a nie porzucony przez właściciela.

  Zalety Skupu Samochodów - Jelenia Góra

  Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem i profesjonalnie obsługujemy autozłom i skup aut dla klientów z Jeleniej Góry i okolic. W trakcie naszej działalności rozwinęliśmy niezbędne umiejętności, aby sprawnie przyjmować samochody do kasacji i oferować klientom atrakcyjne warunki. Jesteśmy w stanie dokładnie ocenić, co należy zrobić z każdym pojazdem, aby zmaksymalizować jego potencjalną wartość i zapewnić, możliwie najwyższy zwrot z inwestycji klientowi.

  Skup aut Jelenia Góra oferuje:

 • Minimum formalności – troszczymy się o czas naszych klientów i wystawiamy na miejscu niezbędne dokumenty. Chcemy, aby proces sprzedaży auta był szybki i pozbawiony biurokracji.

 • Darmowy dojazd – nie narażamy klientów na koszty, auto odbieramy własnym transportem spod wskazanego adresu. Dysponujemy lawetą, dlatego niezależnie od stanu i gabarytów jesteśmy w stanie zabrać każde auto.

 • Atrakcyjne ceny skupu aut – proponujemy uczciwe ceny w zgodzie ze stanem faktycznym pojazdu. Jesteśmy też otwarci na negocjacje cen tak, aby obie strony były zadowolone.

 • Zaświadczenie o demontażu – jako autoryzowany i w pełni legalny punkt złomowania w Jeleniej Górze, wystawiamy odpowiednie zaświadczenie, które uprawnia do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji i odzyskania swoich składek OC.

 • Sprzedaż auto części

  Po demontażu pojazdu staramy się odzyskać sprawne części, które mogą posłużyć innym kierowcom. Prowadzimy sprzedaż części do samochodów osobowych, ciężarowych i innych, które można odebrać w dowolnym momencie, lub znaleźć je na platformach internetowych – Allegro i OLX. Oferujemy gwarancję najlepszych cen na rynku części używanych w Jeleniej Górze.

  Jeśli chcesz otrzymać wycenę i sprzedać swoje używane auto, zadzwoń!

 • 730 099 997