Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut - Szczawno Zdrój

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Musisz rozstać się ze swoim samochodem, ale nie wiesz gdzie warto go sprzedać? Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu korzystne warunki skupu oraz szybką i bezpieczną transakcję. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy służą fachową pomocą i doradztwem w każdej sytuacji. Zapewniamy atrakcyjną i sprawną obsługę skupu samochodów powypadkowych, uszkodzonych, które nie posiadają już ważnego OC lub przeglądu technicznego. Szukamy pojazdów w miejscowości Szczawno-Zdrój i okolicach!

 • lokalizacja – zajmujemy się świadczeniem naszych usług dla mieszkańców Szczawna – Zdroju i okolic, w tym Wałbrzycha, Strzegomia, Świdnicy, Legnicy i innych miejsc na Dolnym Śląsku. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, jesteśmy dla Ciebie, gdy nas potrzebujesz! Jeśli potrzebujesz szybko pozbyć się swojego starego samochodu, wystarczy, że zadzwonisz do nas. Kupimy go jeszcze tego samego dnia.

 • skup pojazdów w każdym stanie – auto kasacja Szczawno – Zdrój skupuje wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Zajmujemy się odkupem pojazdów całych, jak również, niekompletnych, samochodów uszkodzonych, powypadkowych oraz samochodów bez ubezpieczenia OC i przeglądów. Auto skup obejmuje również skup aut ciężarowych, dostawczych i oczywiście aut osobowych.

 • darmowa wycena – skontaktujemy się z Tobą, wspólnie określimy wartość Twojego pojazdu i przedstawimy Ci bezpłatną wycenę. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy pewni, że otrzymasz uczciwą ofertę za swój samochód. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, więc nie musisz się o to martwić. Nasz zespół profesjonalistów przyjedzie i odbierze Twój pojazd w dogodnym dla Ciebie czasie.

 • zaświadczenie o demontażu – otrzymasz od nas legalne zaświadczenie o auto kasacji, które następnie będzie można złożyć w siedzibie Wydziale Komunikacji. Dzięki temu sprawnie wyrejestrujesz swój samochód i odzyskasz składki ubezpieczenia OC lub podatek od pojazdu powyżej 3500 kg.

 • auto części – oferujemy sprzedaż części samochodowych ze skupowanych pojazdów w najlepszych cenach. Nasze stany magazynowe obejmują szeroką gamę części zamiennych, od silników i skrzyń biegów po części wewnętrzne i wiele innych.

 • Złomowanie aut - Szczawno-Zdrój

  Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda proces złomowania aut w Szczawnie-Zdroju, to jest
  on dość prosty:

 • Najpierw skontaktuj się z naszą Stacją Demontażu Pojazdów i opowiedz o szczegółach dotyczących pojazdu.
 • My przygotujemy wycenę i wszystkie upoważnienia, które będą niezbędne do skupu auta na złom.
 • Nasz kierowca dojedzie do lokalizacji, którą nam wskażesz, odbierze Twój pojazd i przetransportuje go do siedziby złomowiska.
 • Tam zajmiemy się kompleksowym złomowaniem samochodu. Wszystkie usługi demontażu są w pełni bezpieczne i oparte na ekologicznej utylizacji.
 • Otrzymasz zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i gotówkę do ręki.

 • Sprawdź wartość samochodu i odzyskaj swoje pieniądze! Zadzwoń, a my kupimy Twoje auto. 730 099 997