Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Chojnów

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Chcesz szybko i bez zbędnych kosztów sprzedać swój samochód? Brakuje Ci czasu na wystawianie ogłoszeń w internecie, czy wysłuchiwanie opinii pseudo mechaników? Nasza firma SKUP SAMOCHODÓW CHOJNÓW jest tym czego poszukujesz! Zajmujemy się skupem samochodów używanych w każdym stanie, nawet powypadkowych, uszkodzonych, czy niekompletnych. Jesteśmy na rynku samochodowym od 30 lat, a to sprawia, że nasza firma to doświadczeni i wiarygodni ludzie. Posiadamy wszystkie certyfikaty i zezwolenia potrzebne do prowadzenia skupu samochodów, a także bezpiecznej auto kasacji. Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół, który oceni wartość, sporządzi odpowiednie dokumenty, wypłaci gotówkę do ręki i zabierze pojazd z dowolnego miejsca. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Sprzedaż auta to prosta sprawa!

AUTO SKUP CHOJNÓW zapewnia:

 • Bezpłatny dojazd do klienta,
 • W pełni uczciwą wycenę twojego samochodu,
 • Umowę kupna-sprzedaży,
 • Natychmiastową zapłatę tego samego dnia, gotówką lub przelewem.

 • Kasacja pojazdów - Chojnów

  Nie masz pojęcia co zrobić ze swoim uszkodzonym, spalonym, zalanym, bądź starym pojazdem? Nie trzymaj bomby ekologicznej w garażu lub na podwórku. Przyjedź, zadzwoń lub wyślij maila do naszej firmy – Auto Kasacja Chojnów. Zajmiemy się całą procedurą, nie angażując Twojego czasu i energii. Pracownicy naszej Stacji Demontażu Pojazdów to zaufany i wyszkolony zespół fachowców, który podejmuje się największych wyzwań. Posiadamy własne, specjalistyczne pojazdy transportowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce i zabrać absolutnie każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny. Pamiętaj, że oddając samochód na nasz auto złom, dbasz o środowisko i recykling! Nasze usługi związane ze złomowaniem pojazdów są całkowicie darmowe.

  Dla kogo skup aut Chojnów?

  Jeżeli ceny w hurtowniach motoryzacyjnych przyprawiają Cię o zawrót głowy, a fundusze na naprawę auta są mocno ograniczone, dobrze trafiłeś! Oferujemy skup aut za gotówkę w każdym stanie technicznym: auta osobowe całe, powypadkowe, spalone, zalane, bez OC i przeglądu technicznego. Możesz szybko i sprawnie sprzedać swój pojazd do naszego AUTO SKUPU CHOJNÓW lub skorzystać z usługi SKUPU AUT NA ZŁOM. W przypadku złomowania auta otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty, które potwierdzają legalną kasację. Nasz zespół fachowców za darmo przyjedzie do Ciebie, dokona wyceny pojazdu, udzieli fachowej porady co do najlepszej dla Ciebie opcji, sporządzi dokumenty, wypłaci gotówkę i odbierze pojazd zgodnie z przeznaczeniem. A to wszystko w Twojej okolicy! Nie trać więcej czasu i skontaktuj się ze Skupem pojazdów Chojnów, a my zajmiemy się resztą.

  Złomowanie i skup samochodów Chojnów - dlaczego warto?

  Bez względu na rodzaj marki i modelu, odkupimy każde auto, które nie nadaje się na handel. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, certyfikaty i zezwolenia do prowadzenia działalności związanej ze złomowaniem pojazdów, a jako profesjonalna firma oferujemy najlepsze ceny skupu. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i traktowany indywidualnie, dlatego nie oddawaj samochodu na byle jaki szrot, pozwól działać specjalistom. Co ważne, nasza firma daje wybór. Być może w naszych magazynach znajdziesz odpowiednie części potrzebne do naprawy swojego samochodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sprzedaży samochodu, sprawdzić części samochodowe popularnych marek, czy też skorzystać z usługi złomowania pojazdów Chojnów – skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.