Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Szklarska Poręba

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Jeśli chcesz sprzedać swoje używane auto w Szklarskiej Porębie, skontaktuj się z nami. Oferujemy atrakcyjne ceny skupu i szybką transakcję. Nie musisz martwić się o formalności związane ze sprzedażą auta – zajmujemy się wszystkim od początku do końca. Gwarantujemy skup wszystkich pojazdów, całych i uszkodzonych, a także powypadkowych. Dodatkowo, nasz zakład złomowania pojazdów dla klientów ze Szklarskiej Poręby zapewni bezpieczne i profesjonalne zutylizowanie twojego auta.

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na pełne wsparcie profesjonalistów na każdym etapie transakcji. Jesteśmy firmą, którą chętnie wybierają i polecają klienci ze Szklarskiej Poręby i powiatu jeleniogórskiego. W szczególności cechuje nas:

 • Gotówka od ręki – zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedając swój pojazd chcesz jak najszybciej otrzymać zwrot swoich środków. Działamy transparentnie i oferujemy zapłatę jeszcze tego samego dnia, płacimy gotówką lub przelewem w zależności od twoich preferencji.
 • Uczciwa i darmowa wycena – nasi specjaliści dokonają oględzin twojego pojazdu i natychmiast zaproponują uczciwą wycenę.
 • Szybka transakcja – dobrze wiemy, że czas odgrywa ważną rolę przy tego typu transakcjach, zwłaszcza w przypadku dużych samochodów, które zajmują dużo miejsca lub są objęte wysokimi ubezpieczeniami. Dlatego staramy się jak najszybciej odkupić i odebrać takie pojazdy, zwalniając twoją cenną przestrzeń.
 • Bezpłatny odbiór – bardzo często pojazdy, które trafiają do naszego skupy są nieprzystosowane do ruchu drogowego z powodu złego stanu technicznego i braku sprawności. Aby uniknąć niebezpieczeństwa na drodze, zdejmujemy obowiązek dostarczenia auta do naszej siedziby. W naszym zakresie odbierzemy twój pojazd spod wskazanego adresu, całkowicie za darmo.

 • Kasacja pojazdów - Szklarska Poręba

  Posiadasz auto, które nadaje się już wyłącznie do kasacji lub złomowania? Nasz skup zajmuje się zarówno autami osobowymi, jak i pojazdami o większych gabarytach, takimi jak auta dostawcze, ciężarówki. Skupujemy także pojazdy, które uległy uszkodzeniu w wypadkach lub są zaniedbane i stare. Jeśli posiadasz pojazd, który już nie nadaje się do użytku i wymaga złomowania, jesteśmy w stanie zaproponować uczciwą wycenę za twój samochód i zaproponować najlepszą ofertę w okolicy.
  Naszym priorytetem jest utylizacja pojazdów w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. Dlatego zapewniamy bezpieczne złomowanie pojazdów i poddajemy je recyklingowi. Nasz auto skup aut oferuje klientom gotówkę za zezłomowanie pojazdu oraz gwarancję legalności w postaci odpowiedniego zaświadczenia. Obsługujemy Szklarską Porębę i okoliczne miasta, a także inne części Dolnego Śląska. Wystarczy zadzwonić, aby dowiedzieć się więcej.

  Skup aut na części - Szklarska Poręba

  Prowadzimy od ponad 30 lat skup samochodów używanych, z których wciąż możemy pozyskać sprawne części motoryzacyjne. W naszym skupie znajdziesz części samochodowe popularnych marek, które sprzedajemy w dobrych cenach. To idealne miejsce, dla osób które prowadzą auto handel i szukają konkretnych elementów do swoich pojazdów, ale także dla osób fizycznych i firm, które szukają w atrakcyjnych cenach części do samochodów osobowych, czy samochodów ciężarowych. Działamy na terenie całego kraju i gwarantujemy wsparcie specjalistów w dopasowaniu odpowiednich części do marki i modelu twojego auta. Odwiedź nas w naszej siedzibie, lub sprawdź nasze części używane na platformach internetowych jak: Allegro, czy Olx. Wysyłka już w 24 h!