Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Kąty Wrocławskie

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Chcemy pomóc Ci się pozbyć problemu jakim jest Twój używany, stary, powypadkowy, uszkodzony samochód! Prowadzimy skup samochodów w Kątach Wrocławskich, gdzie szybko i bezpiecznie odkupimy twoje auto. Nie trać czasu na szukanie idealnego kupca, mamy misję, aby uwolnić świat od zbędnych pojazdów, których nikt nie chce kupić. Wyróżnia nas profesjonalne podejście i co ważne najlepsze ceny skupu pojazdów w okolicy. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na naszych fachowców, którzy dojadą w dowolne miejsce i zabiorą twoje auto – zupełnie za darmo! Od ponad 30 lat obsługujemy powiat wrocławski i płacimy od ręki. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na stronie, aby poznać darmową wycenę za swoje auto.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że legalnie sprzedajesz swój samochód. Skupujemy wszystko! Samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet maszyny rolnicze. Kupimy pojazdy używane w dobrym stanie, jak również auta powypadkowe, całkowicie zniszczone, zalane, spalone, wybrakowane, bez ważnego przeglądu i OC. Po naszej stronie jest wycena i dojazd do klienta, zatem nie musisz martwić się o formalności. Co najważniejsze, płacimy gotówką od ręki lub przelewem na konto. Zdejmij z siebie ciężar finansowy i wybierz auto skup Kąty Wrocławskie!

Skup aut na złom - Kąty Wrocławskie i okolice

Jeśli chcesz sprzedać swoje auto na złom, skontaktuj się z nami. Jesteśmy liderami w branży skupu i kasacji, a jako złomowisko samochodowe stosujemy najbardziej zaawansowane metody, aby skutecznie zmniejszyć wpływ nieużywanych samochodów na środowisko. Dbamy o recykling i bezpieczną utylizację nawet najcięższych maszyn. Nasz skup aut jest prosty w obsłudze: wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wycenę i bez zbędnego czekania odbierzemy samochód i przewieziemy go do naszej stacji demontażu pojazdów, a Ty otrzymasz natychmiast gotówkę do ręki.

Kasacja pojazdów Kąty Wrocławskie - co oferujemy?

Nie oddawaj auta na byle jaki szrot, jesteśmy profesjonalistami i budujemy partnerskie relacje z klientami. Działamy zgodnie z prawem i dostarczamy potrzebne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Bezpłatna i uczciwa wycena – każde auto otrzymuje indywidualną wycenę, która odpowiada cenom rynkowym i potrzebom klienta. Możesz mieć pewność, że nie będziesz stratny!
  • Złomowanie aut – w pełni legalna i całkowicie bezpieczna usługa auto złomu w Kątach Wrocławskich.
  • Dojazd na nasz koszt – dojedziemy po odbiór twojego pojazdu w dowolnym terminie, bez względu na jego stan, czy wagę. Wszystko organizujemy sami na nasz koszt.
  • Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu – przekażemy Ci dokument, który będzie potrzebny do wyrejestrowania pojazdu z Wydziału Komunikacji i odzyskania swoich składek na OC.

  • Sprzedaż części z samochodów używanych

    Skupujemy auta, które mają wciąż sprawne części. W naszym skupie to Ty wybierasz spośród całej gamy marek i modeli dostępnych części. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy w doborze elementów do twojego pojazdu, możesz liczyć na wsparcie ze strony specjalisty. Wolisz sprawdzić części samodzielnie w domu? Możesz wygodnie przeglądać nasze oferty na Allegro i OLX. Gwarantujemy wysyłkę już w 24 h! Skup samochodów Kąty Wrocławskie to miejsce, gdzie zaproponujemy najlepsze ceny w okolicy. Zwolnij miejsce w garażu na nowy samochód, a stary i bezużyteczny – sprzedaj w naszym skupie! Zapraszamy do kontaktu już teraz!