Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Legnica

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Twój samochód nie nadaje się już do bezpiecznej jazdy? Chcesz go sprzedać, ale obecnie ciężko jest znaleźć kupca? Oddanie auta do naszego skupu to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną pozbyć się niepotrzebnego pojazdu bez konieczności martwienia się o jego sprzedaż. Nie trać pieniędzy na opłaty za ogłoszenia czy koszty przygotowania auta do sprzedaży. W skupie aut Legnica wszystkie te koszty pokrywa nasza firma, a Ty możesz cieszyć się szybką transakcją i gotówką od ręki za swój samochód. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny skupu!

Poszukiwanie kupca na stary, używany samochód osobowy to nie lada wyzwanie. Ogłoszenia w internecie są drogie, a twój samochód wciąż stoi i zajmuje cenne miejsce, generując kolejne koszty za składki OC. Nie pozostawiaj sprzedaży auta przypadkowi! Korzystając ze skupu aut w Legnicy możesz szybko i sprawnie odsprzedać swoje auto niezależnie od jego marki, modelu, wieku czy stanu technicznego.

Jakie auta przyjmowane są do skupu?

Przyjmujemy do skupu pojazdów w Legnicy wszelkiego rodzaju samochody osobowe i dostawcze, niezależnie od ich marki, modelu, wieku czy stanu technicznego. Oznacza to, że do skupu mogą zostać oddane zarówno nowe, jak i stare auta, samochody sprawne, jak i te uszkodzone czy powypadkowe. Jesteśmy zainteresowani skupem samochodów niekompletnych, czyli takich, które np. utraciły ważne elementy, takie jak silnik czy skrzynia biegów. Nie ma znaczenia, czy samochód jest zarejestrowany lub czy posiada badania techniczne – skup samochodów Legnica zajmie się transportem i odpowiednimi procedurami zupełnie za darmo!

Skup aut ciężarowych Legnica

Dobrze wiemy, że duże gabarytowo pojazdy generują dodatkowe problemy właścicielom. Jeżeli posiadasz auto ciężarowe, które chcesz sprzedać za dobre pieniądze i nie martwić się o jego dostarczenie – wybierz skup aut Legnica. Jesteśmy firmą specjalizującą się w każdego rodzaju pojazdach, również tych powyżej 3,5 tony. Za minimum formalności, możesz w zgodzie z przepisami zbyć swój pojazd ciężarowy, otrzymać uczciwą wycenę i odpowiednie dokumenty.

Skup maszyn rolniczych Legnica

Nasza firma zajmuje się również usługą skupu maszyn od rolników z Legnicy i okolic. Nasi specjaliści dojadą na miejsce, dokonają oględzin maszyny, wycenią i odbiorą ją bez względu na stan techniczny, czy kompletność.

Dlaczego warto skorzystać z naszego auto skupu?
  • Darmowa wycena – jeszcze tego samego dnia po otrzymaniu twojego zapytania, otrzymasz od nas szczegółową wycenę pojazdu zupełnie za darmo.

  • Szybka płatność – po otrzymaniu wyceny i przekazaniu dokumentów, otrzymasz gotówkę od ręki za swój samochód, ciężarówkę, czy maszynę.

  • Darmowy transport – zapewniamy odbiór pojazdu naszym transportem, co oznacza, że nie musisz martwić się dostarczeniem go do siedziby auto skupu. Wszystkim zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy.

  • Zaświadczenie o demontażu – w przypadku konieczności złomowania pojazdu, otrzymasz od nas zaświadczenie o demontażu pojazdu, które jest dokumentem do wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji i odzyskania swoich składek OC.

  • Złomowanie pojazdów Legnica

    Jeżeli wspólnie uznamy, że twoje auto kwalifikuje się do kasacji – oferujemy taką możliwość w naszym skupie. Złomowanie pojazdów odbywa się w trosce o wysokie standardy utylizacji, nie szkodząc środowisku. Za zezłomowanie pojazdu każdy klient otrzymuje pieniądze do ręki i gwarancję legalności w postaci zaświadczenia. Zapraszamy do naszego auto skupu wszystkie zainteresowane osoby z Legnicy i innych regionów Dolnego Śląska.