Skup aut

Sprzedaż części

Skup aut Lądek-Zdrój

30 lat doświadczenia jako autoryzowana stacja
demontażu pojazdów, pozwala nam mówić o sobie -
profesjonaliści.

Stacja demontażu pojazdów z Wałbrzycha

Chciałbyś uzyskać znakomitą cenę za używany pojazd? Szukanie zainteresowanego kupca w obecnych czasach nie jest łatwym zadaniem. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Skupujemy wszystkie używane auta w okolicach miejscowości Lądek Zdrój! Nie musisz martwić się transakcją – wszystko załatwimy w profesjonalny sposób i zaoferujemy najlepszą cenę za twój samochód. Nasza firma zajmuje się skupem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w znakomitych cenach, oferując gotówkę niemalże od ręki! Wystarczy zadzwonić, aby poznać wstępną wycenę. Sprawdź jak działa najlepszy auto skup w powiecie kłodzkim.

Nie zastanawiaj się więcej nad stanem technicznym pojazdu przed sprzedażą! Nasz skup samochodów używanych nie ma ograniczeń dotyczących marki i modelu, ale przede wszystkim stanu twojego auta. Oferujemy skup aut za gotówkę, których inni nie chcą kupić. Jak to działa? Jesteśmy firmą, która może odkupić pojazd uszkodzony, rozbity, powypadkowy, całkowicie zniszczony, wybrakowany, bez przeglądu. Możesz sprzedać nam auto w każdym stanie – używane, które możemy naprawić i odsprzedać, a także zniszczone do kasacji! Sprzedaż samochodu w twojej okolicy nigdy nie była tak prosta.

Auto kasacja Lądek-Zdrój

Biorąc pod uwagę aspekty związane z ochroną środowiska, dbamy o to, aby pozbywać się pojazdów zagrażających naszej planecie. W sposób profesjonalny przeprowadzamy demontaż, złomowanie i kasację pojazdów na terenie naszego auto złomu. Z pozyskanych samochodów możemy wymontować sprawne części motoryzacyjne niemalże każdej marki, które później sprzedajemy w skupie i w internecie.

Skup pojazdów do złomowania - jak wygląda?

Proces skupu i złomowania aut osobowych i ciężarowych składa się z kilku etapów. Pierwszym krokiem jest sprzedaż auta na złom samochodowy, następnie nasza firma zajmuje się demontażem pojazdu, podczas którego są rozbierane poszczególne części i elementy, takie jak silnik, skrzynia biegów, zawieszenie czy elektronika. Części te są następnie sortowane i przetwarzane zgodnie z ich rodzajem. Na przykład aluminium jest poddawane procesowi odlewania, natomiast tworzywa sztuczne są przetwarzane w specjalnych piecach. Pozyskane w ten sposób surowce są następnie wykorzystywane do dalszej produkcji. Cały proces złomowania aut jest zautomatyzowany i odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Po zakończeniu demontażu i przetworzeniu surowców, pojazd jest gotowy do transportu do utylizacji.

Oto co możemy zaoferować:

  • Uczciwą i darmową wycenę – skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy dobrą cenę za twój samochód.
  • Odbiór pojazdów na nasz koszt – samodzielnie przyjedziemy po twoje auto i odbierzemy je na terenie Lądka Zdrój i okolic. Nawet powypadkowy samochód jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przewieźć do naszej siedziby.
  • Zaświadczenie o demontażu – otrzymasz odpowiednie dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz auto i odzyskasz swoje składki na oc.
  • Dostępność 7 dni w tygodniu – odbierzemy twoje zgłoszenie w każdym momencie dogodnym dla Ciebie. Szybki odbiór aut rozbitych po wypadku!
  • Części używane w dobrych cenach!

    Prowadzimy skup aut na części na terenie całego kraju. Wybierając naszą firmę możesz skorzystać z oferty skupu części popularnych marek w dobrych cenach. Mamy to czego szukasz! Jeżeli posiadasz informację na temat osób, które potrzebują części samochodowych – zadzwoń lub poleć nas swoim znajomym. Nasza Stacja Demontażu Pojazdów dba o to, aby elementy były dobrze przygotowane dla każdego klienta. Odwiedź nas na OLX, Allegro lub poprzez kontakt telefoniczny!